Neler Yeni

Yardım LG Ultragear 27GR75Q-B 27 Işık Sızması

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Ömer
Amazondan aldımda monitör lazım o yüzden değişim istiyorum diye satıcıya mesaj attırdım bakalım yoksa iade edicem direk
Yani hocam bence acilen o monitörden kurtulum evet ışık sızması var ama bu gereğinden çok çok fazla dahada fazla olursa o zaman sıkıntı

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Yani hocam bence acilen o monitörden kurtulum evet ışık sızması var ama bu gereğinden çok çok fazla dahada fazla olursa o zaman sıkıntı
Direk iade vereyim o zaman değişimlede uğraşmıyım yarına kadar bekliyim cevap gelicek mi

frix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Uzay
Kapkaranlık sahnelerde çok az kendini belli ediyorsa kabul edilebilir fakat fotoğraftakinin yarısı kadar bile görünüyorsa ve rahatsız ediyorsa büyük sorun var demektir.

Aldığınız satıcıda stok varsa değişim hakkınız da var demektir, servis raporuyla değişimi zorlayacaksınız. Diğer seçenekleri kabul etmeyin.

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Kapkaranlık sahnelerde çok az kendini belli ediyorsa kabul edilebilir fakat fotoğraftakinin yarısı kadar bile görünüyorsa ve rahatsız ediyorsa büyük sorun var demektir.

Aldığınız satıcıda stok varsa değişim hakkınız da var demektir, servis raporuyla değişimi zorlayacaksınız. Diğer seçenekleri kabul etmeyin.
Stok bitmiş çok garip bi şekilde 14 tane falan vardı ben alırken ben aldıktan bitti

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Ömer
Direk iade vereyim o zaman değişimlede uğraşmıyım yarına kadar bekliyim cevap gelicek mi
Hocam eğerki fiyatı pahalı olduysa değişim isteyin tekrardan aynı problemi yaşarsanız tekrar iade edersiniz amazondan aldığınız için fazla dert etmeyin

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Hocam eğerki fiyatı pahalı olduysa değişim isteyin tekrardan aynı problemi yaşarsanız tekrar iade edersiniz amazondan aldığınız için fazla dert etmeyin
Şuan satıcıda stock yok fiyatı artar vs diye değişim istedim bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
Hocam monitörü forumdaki çoğu kişinin önerisi üzerine aldım ghosting testi ve ölü piksel testini yarım yamalak yaptım işe gitmem gerektiğinden aşırı detaylı bakamadım malum ekran büyük bir sıkıntı yok gibiydi fakat ekranın bu şekilde gözüküyor olması normal mi emin olamadım kamerada biraz daha fazla gözükmüş sanırım ekstra olarak kullanan vs varsa yardımcı olursa sevinirim ve ekstra olarak driver vs bişeyler kurmam gerekiyor mu?Alıntıyı görüntüle
yeni ürün ile değiştirmek istediğini belirt eğer amozon trden aldıysan çok zorlanmayabilirsin

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Az önce tekrar baktım kameranın ışığını kıstım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu şekilde duruyor

Bu şekilde duruyor
Gözümle gördüğüm bu siyah ekranda

Ekler

• IMG_7875.jpeg
    IMG_7875.jpeg
    278.5 KB · Hit: 30

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Ömer

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Çiflikoğlu
En mantıklısını yapmışsın hocam
oda belli değil amazon müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım satıcı ile mesajlaşma başlatttı sizde yazabilirsiniz dedi öyle birazdan monitörü geri kutusuna koyucam bekliyicem artık

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Ömer
oda belli değil amazon müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım satıcı ile mesajlaşma başlatttı sizde yazabilirsiniz dedi öyle birazdan monitörü geri kutusuna koyucam bekliyicem artık
Bence monitörünüz yoksa kullanın hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,713
Üyeler
142,161
Son üye
bgk5228
Top Bottom