Neler Yeni

Lgs’ye 10 gün kaldı stresimi nasıl azaltabilirim ?

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
ama bu sene zaten daha kolay olucak online diye ama yani zaten sen daha iyi yerlere gidicen
İşte knk benim gibi hedefi galatasaray iel kabataş olan çok kişi var ama kimse benim hedefim 300 puanlı özel olarak belirterek şu okul demiyor iyi okula gitme değil (o) okula gitmek zaten çok çalışan 470 üstü alıyor zorluk 495 i alabilmekte o yüzden zor olması bize yarıyor

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
Umarım bende de olur denemelerde bile elim titriyor kalemi tutamayabiliyorum
Son 3-4 gün nefes egzersizleri yapabilirsin. Sakinleştiren nefes egzersizleri var. Ben yapmıştım işe yarıyor.İnternette bulabilirsin.

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Şu sınav başlayınca gelen rahatlama hissi inşallah bana da olur

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
Sınav online mi bu sene?

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
Şu sınav başlayınca gelen rahatlama hissi inşallah bana da olur
Şuanda çözzdüğün denemelerşn yayınlarını ve o yayından ortalama kaç net yaptığını söyleren daha rahat yardımcı olabilirim.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Aslında diğer öğrencilere göre netlerim gayet iyi sınavlarda zamanım ucu ucuna olsada yetiyor. Ama gereksiz bir stresim var bunu nasıl azaltabilirim. Yardım pls.
Ortalama Netler :

Türkçe: 19-20
ink : 10
din : 10-9 arada soru ile cebelleştiğimden yanlış çıkabiliyor.
ing : 10
Fen : 19-20
Mat : 19

Bahçeşehir kolejine gidiyorum. Denemeler genel piyasa ve lgs den daha zor fakat bu yıl lgs diğer senelere göre daha kolay olacağı için hedefim İstanbul Lisesi/Kabataş min: Atatürk Fen mat 1 yanlış alacak/almayacak fazlası imkansız gibi geliyor. Sınavda stresten matta çözeceğim yöntem aklıma gelmiyor veya gözümün önündeki şeyi görmüyorum. Bu da beni Lgsde de bu ihtimal olacak ve hala fulleyemediğim oluyor diye stresten aklımı yitiriyorum. Aslında matta daha fazla soru çözmem gerekmesi dışında bir problemim yok. Bir de yorum katmamam, önce soru kökünü çizmek ve küçük derslerde iki-üç yeri tekrar etmem gereği var. Onun dışında bilgi problemim yok. Dikkat konusunda da pek problemim yok. Rahat olmam gerekirken stres beni bitiriyor.
Kaç soru var LYS de

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
bilgisayar tarım
İşte knk benim gibi hedefi galatasaray iel kabataş olan çok kişi var ama kimse benim hedefim 300 puanlı özel olarak belirterek şu okul demiyor iyi okula gitme değil (o) okula gitmek zaten çok çalışan 470 üstü alıyor zorluk 495 i alabilmekte o yüzden zor olması bize yarıyor
ama kolay olmasa birsürü insan ne olucak twiterda büyük linç yerler kolayda olması lazım bizimde işimize yarayacak yani bizimde deli gibi çalışmadık diye kötü okullara gitmemize gerek yok yani inşallah kolay olur

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
ama kolay olmasa birsürü insan ne olucak twiterda büyük linç yerler kolayda olması lazım bizimde işimize yarayacak yani bizimde deli gibi çalışmadık diye kötü okullara gitmemize gerek yok yani inşallah kolay olur
Knk kolay olması ekeyiciliği de azaltıyor dolaylı yoldan size de sarar verir

Phenoma

80+ Silver
Benim netlerim de senin gibiydi ama ben de çok heyecanlı olduğum için puanım biraz daha kötü geldi.
Ben iyi devlet okulundansa iyi özel okulu burslu tercihettim tabii.
Bence raht olmalısın ben olamadım en azından sen ol :)

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Şuanda çözzdüğün denemelerşn yayınlarını ve o yayından ortalama kaç net yaptığını söyleren daha rahat yardımcı olabilirim.
Prf yayınları yukarıdaki değerler
Özdebir yukarıdaki
Bahçeşehir mat 1 net oynayabiliyor
Töder açıklanınca son sınavı yazarım
Bilfen Mat full fazla yada 1 boşa düşüyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,587
Üyeler
151,577