Neler Yeni

❌İndirim Bitti! LOALIRANDO Kadın tayt 82 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Voisxe
nasıl yapıcaz reis
Mesaj otomatik birleştirildi:

hacı prime var ama bunlarda işlemiyor benim ki yav. benim prime replika mı
Sepete, alacağın üründen daha ileri tarihli başka ürün atıyorsun, sepeti 400 tl üstü yapıyorsun, kargo ücretsiz oluyor, ondan sonra aldığın ucuz ürün kargoya daha önce veriliyor, kargoya verilince, ileri tarihli diğer almayacağın ürünü iptal ediyorsun, kargo parası vermeden ve çok az vergiyle ürünü almış oluyorsun, anlamadıysan resimli anlatıyım.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Berk
erkek olanından lazım beğendim

Thyphon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Paramedik
Sepete, alacağın üründen daha ileri tarihli başka ürün atıyorsun, sepeti 400 TL üstü yapıyorsun, kargo ücretsiz oluyor, ondan sonra aldığın ucuz ürün kargoya daha önce veriliyor, kargoya verilince, ileri tarihli diğer almayacağın ürünü iptal ediyorsun, kargo parası vermeden ve çok az vergiyle ürünü almış oluyorsun, anlamadıysan resimli anlatıyım.
baya iyi taktikmiş amazon ses etmiyor mu sonradan falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sepete, alacağın üründen daha ileri tarihli başka ürün atıyorsun, sepeti 400 TL üstü yapıyorsun, kargo ücretsiz oluyor, ondan sonra aldığın ucuz ürün kargoya daha önce veriliyor, kargoya verilince, ileri tarihli diğer almayacağın ürünü iptal ediyorsun, kargo parası vermeden ve çok az vergiyle ürünü almış oluyorsun, anlamadıysan resimli anlatıyım.
resimli alabilir miyim hocam birde

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Voisxe
baya iyi taktikmiş amazon ses etmiyor mu sonradan falan
Yok, bayadır yapılıyor ama ses seda yok, trendyol, hepsiburada, n11 gibi sitelerde fiyat hatası olan ürünü alınca iptal olması %95 filan ama amazon yurtdışı ürünlerinde 100 ucuz ürün aldıysam en fazla 10 tane iptal olmuştur, amazonun özel yaptırımı filan var galiba satıcılar nedense iptal etmiyor, Belki amazonda, fiyat hatası olduğunda kendi de alıyordur.

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
bana gider mi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.