Neler Yeni

Logitech f310'u pc görmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Rammus
Beyler bugün Logitech f310 aldım ama pc'ye taktığım zaman pc bu aygıtı görmüyor gta 5 de denedim konsolu taktım takınca ne ses geldi ne bişey bide takılıyken sanki cızırtı gibi ses geliyodu kulaklığa sorun nedir acaba?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,931
İsim
uwu
Beyler bugün Logitech f310 aldım ama pc'ye taktığım zaman pc bu aygıtı görmüyor gta 5 de denedim konsolu taktım takınca ne ses geldi ne bişey bide takılıyken sanki cızırtı gibi ses geliyodu kulaklığa sorun nedir acaba?
arkada tuş gibi bir şey var ony diğer tarafa ittir dpadle şey tuşuydu ismi aklıma gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Rammus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkada tuş gibi bir şey var ony diğer tarafa ittir dpadle şey tuşuydu ismi aklıma gelmedi
Evet hocam x den d ye ekledim starta bastım mod tuşuna bastım gene olmadı algılamadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler sorunu nasıl düzeltirim?

Knk cihazı takınca gta 5 de cızırtı sesi oluşuyor hafif böyle sorunu nasıl çözerim yoksa gamepadmi arızalı?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
X'e al

sonra aygıt yöneticisine gelip ss atar mısın?

Top Bottom