Neler Yeni

Neden Logitech almamalısın!

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
CesarVialpando
Hani diyosun ya almışken iyi olsun, garantisi olsun, bim a101de satılan 100-200 liralık şeyleri alacağıma logitech alayım kafam rahat olsun onlar çabuk bozuluyo falan heh işte bu konuyu oku.

7 sene önce başladım Logitech seti kullanmaya ama ne set... kol, mouse, kulaklık, klavye, mousepad ne ararsan öyle 1-2 ürün de değil 6 tane g300s geçti elimden dile kolay 2 senelik ömrü olan ürünü 6 kere kullanmışım. Şöyle bir liste yapayım bugüne kadar çöp olmuş ekipmanlarımı.

Kulaklık: Logitech G230(1) Logitech G231(1) Logitech G930(1) Logitech G933(2)
Mouse: Logitech G300S(11) Logitech G203(1)
Mousepad: Logitech qck(1)
Gamepad: Logitech F310(1)

G300S 11 yazıyor neden 11 yazıyor anlatayım çünkü bu marka kendi ürünlerinden o kadar ümitsiz o kadar sorunlu olduğunu biliyor ki arızalarda çok ilgili rolü kesip yerine 0mış gibi yenilenmiş aslında aynı sorundan depoları dolmuş ürünleri garanti kapsamında gönderiyor ama 1-2 ay geçmeden bu gelen ürünlerde de aynı sıkıntı çıkıyor yani siz yine garanti kapsamınız boyunca verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle almıyorsunuz. Bugün logitech garanti olarak yeni ürün gönderiyor cümlesinin yanına eklenecek 1 tane + yok.

-Kulaklıkların hepsi kronik sorunlu malzeme kalitelerini değiştirmiyorlar mutlaka sağ sol kulaklık gıcırdamaya başlıyor hayatınıza bu kadar paralar vermişken bantlı ürünlerle devam ediyosunuz. Sol sağ kulaklıktan biri mutlaka seste git geller yaşıyor mikrofon desen bi zamandan sonra sesini orangutana çeviriyo hepsi öyle yazdığım ürünlere bakın wireless kulaklıkların sol tarafı bağlantı kulaklığında sürekli garip sesler gelip kulaklık kapanıp açılır sesler gıcırdar aç kapa düğmeleri bozuk oynarsanız seslerin bozulduğunu görürsünüz pedlerin kulaklığa takılan kısımları bi zaman sonra çürür her kulaklık takacakken pedleri de tekrar takarsınız yazdığım sorunları aratın google'da binlerce sorun yaşayan görürsünüz 1-2 ürün veya sorunlu kullanılmış ürün değil hepsi aynı eski beşiktaşlı futbolcular gibi hepsi kronik sakat demba ba sponsor olarak bu markayı alsa büyük ses getirir.

Alıntıyı görüntüle

Destekleri zaten leş 3-4 günde anca sorununuz çözülüyo 72 saat sonra cevap gelecek derler gelmez zar zor ellerindeki bozuk üründen birini daha almak için ağlamanız gerekir veya aldığınız yere götürüp 20 gün ürünsüz kalırsınız. Çözülür, çözerler sorununuzu. Düzeltilmiş ürün 1 ay, yenisi gönderilmiş ürün 2 ay dayanır odanız bozuk ekipmanlardan teknik servise döner lehim cihazı alıp artık mouse clicklerini kendiniz değiştirmeye başlarsınız bilgisayarcı olma eğitimi veriyolar sanki. Mouseların hepsi sıkıntılı sağ veya sol click mutlaka bi zamandan sonra çift tıklamaya başlar alttaki yapışkanlar kendi mousepadlerinde bile kullanırken kendiliğinden çıkar yapışkanları bile uganda malı. Kollarıyla fifa mı oynuyosunuz artık yukarıya gitmek yasak sadece ileri ve geri gidebilirsiniz futbol böyle bi oyun çünkü ya gideceksin ya geleceksin yukarıda ne yapasın analogları tam bir futbol uzmanı.

Alıntıyı görüntüle

Bugüne kadar logitech önerip aldırdığım tüm tanıdıklarımdan da özür diliyorum bu bir arınma ve gelecekte insanların ağlamaması için atılmış eleştiriden öte yaşaya yaşaya ağlanmış bi posttur. Elime uygun diye G300sten bu kadar süre vazgeçmedim makroları da çok güzel yerdeydi tasarımları aşırı iyi ama ben resim veya nft almıyorum tasarımdan ötesi lazım benim için. Gittim bi şans daha verip g203 aldım çünkü ekipman fiyatları belli daha 2 ay oldu alalı sol click çift tıklıyo sağ alttaki yapışkan yok oldu her adam vurduktan sonra çıkan yapışkanı takıyorum ürünlerimi de çok özenli kullanırım bi şey olacak diye birine vermeye korkarım ama bu marka beni gerçekten hayattan soğuttu artık. Yeni durağım corsair çünkü aldığım klavye daha gık demedi kulaklığı ordan almayı düşünüyorum bilgisi önerisi olan varsa da açığım saygılar sevgiler.
G203 konusunda haklısın. Mouse'u 1.5 yıldır kullanıyorum ve son 1 aydır sol clickte çift tıklama sorunu yaşıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Keremakbulut
g300s'te sorun yaşaman şaşırttı demen şaşırttı beni de g300s alıp ağlamayan kimse görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi 2 sene sonrasına gidip geliyorum hemen
Dostum kusura bakma katılım tarihini postu atma tarihin zannettim acemilik :D

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
fanboy fanboy cevap yazmayın şuraya kapı kapı kanıtlar ve uzun uzun anlatarak yazdım varsa övecek anınız üsttekiler gibi kanıtlayarak yazın bu post elindeki son parasıyla donanım almaya çalışan insanlar açılmış bir post en iyisi neyse kıyaslasınlar o kral bu iyi şu kötü diye boş boş yorum atıp doldurmayın altı, adamlar ne güzel marka vererek iyi çalışıyor diyo insanlar öneri alsınlar yorumlardan

Dostum kusura bakma katılım tarihini postu atma tarihin zannettim acemilik :D
olsun eğlendik ahaha umarım sorun yaşamazsın benim gibi yaşarsan da bu postu hortlat lütfen

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
1 2
Öyle ciddili öyle
Bir süre sonra çift tıklama sorunu ya da basmama sorunu oluyor. Öneri konularına bakıyorum, bu fareyi niye önerenlerin önerdiğini de anlayabilmiş değilim. O fiyata çok farklı alternatifler var.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
1 2
Her marka iyi kötü bir şeyler yapmaya çalışıyor, böyle genelleme yapmak yanlış olur da tabii ki kronik sorunlu ürünleri de bulunuyor. Onları tercih etmemek lazım.

kırmızışarapp

80+ Silver
g300s'te sorun yaşaman şaşırttı demen şaşırttı beni de g300s alıp ağlamayan kimse görmedim

bi 2 sene sonrasına gidip geliyorum hemen
Ben hiç sorum yaşamadım. Yıllarca da kullandım valla asdfklsdmgmsdf

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,128
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Logitech kralın yanındaki soytarı bile olamaz
Tercih meselesi bende birçok Logitech ürün kullandım hepsinden memnundum sorun olduğunda desteğe yazıyordum ellerinden geleni yapıyorlardı

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Bir süre sonra çift tıklama sorunu ya da basmama sorunu oluyor. Öneri konularına bakıyorum, bu fareyi niye önerenlerin önerdiğini de anlayabilmiş değilim. O fiyata çok farklı alternatifler var.
Önerdiğim oldu önermez olaydım g300s tasarım olarak çok güzel lazer olarak çok güzel ama ben de o kadar sorun yaşadıktan sonra artık gözüm açıldı son 1 senedir falan son önerceğim marka

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
1 2
Kaç liraya almıştınız ve hangi yıl?

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
2012-2015 yılları arasında yaşamıyorsan ve Knıght online oynamıyorsan g300s almanın bir mantığı yok ben almıştım 2014 de hala kullanıyorum yan macro tuşları hariç hepsi çift tıklıyor mükemmel özellik :D

Top Bottom