Neler Yeni

Neden Logitech almamalısın!

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Keremakbulut
fanboy fanboy cevap yazmayın şuraya kapı kapı kanıtlar ve uzun uzun anlatarak yazdım varsa övecek anınız üsttekiler gibi kanıtlayarak yazın bu post elindeki son parasıyla donanım almaya çalışan insanlar açılmış bir post en iyisi neyse kıyaslasınlar o kral bu iyi şu kötü diye boş boş yorum atıp doldurmayın altı, adamlar ne güzel marka vererek iyi çalışıyor diyo insanlar öneri alsınlar yorumlardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

olsun eğlendik ahaha umarım sorun yaşamazsın benim gibi yaşarsan da bu postu hortlat lütfen
Aslında G300s gibi kronik bozuk bir mousetan korkarak direkt profesyonel seviyede ürünlere yöneldim, G102 kullanırken memnundum hatta değiştirme sebebim neredeyse yoktu, tamamen keyfi olarak G Pro X Superlight'a geçtim, G102 şuan 4. senesini doldurdu ve yedek mouse olarak duruyor bende, şayet kulaklığa gelirsem G Pro X kullanıyorum yine ve ondan da memnunum, kulaklıkta sevmediğim tek konusu kablosu birazcık dolanıyor, Razer Blackshark V2 X gibi rezalet bir kulaklık deneyimim olmuştu onda böyle dolanmazdı (Razerın mikrofonu baya iyiydi bu arada.)
Şuan klavye olarak yine Razer Ornata V2 kullanıyorum ve olurda bozulursa (umarım bozulmaz) aynı şekilde yine klavye içinde Logitech geçeceğim sanırım. Logitech sana gülmemiş ne yazık ki :) Bu arada daha yeni çıkan bir ürününü kullandın mı hiç, mesela kullandığın ürünlerde bile G logosu eski, şuan ki halinde G harfi daha keskin mesela. Birazcık eski diye sorun yaşıyor olabilir misin acaba, sadece tahmin ? Ama işin kötü kısmı da yeni çıkan bir ürünü kullan desen minimum 2.000 tl den fiyatları başlıyor, alıp deneyim edip yorum yapılamayacak kadar pahalı fiyatlar ne yazık ki...

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
"Ama işin kötü kısmı da yeni çıkan bir ürünü kullan desen minimum 2.000 TL den fiyatları başlıyor, alıp deneyim edip yorum yapılamayacak kadar pahalı fiyatlar ne yazık ki..." kulaklığım için tonlarca para verdim daha fazla paramı kaptıramıyıcam dediğim gibi corsair deniyicem bir süre klavye olarak 3 senedir gıkını çıkartmadı. eski dediğimiz ürünler hala ülkemizde alınabilecek max ürünler söylediğiniz şeyleri almak bir telefon parası tabi ki en kalitelisini alınca aldığın deneyim farklı olur rx570 ile rx580den aynı performansı bekleyemezsin ama her ürün için her beklenti aynı olmalı bit pazarından ürün almıyoruz bunlar da onların ürünleri 1-2 ürün yok orda çok güzel bi yorum teşekkürler blackshark v2yi iyi biliyorum ben mesela öğrenmiş oldum sayende uzak dururum. g933 ve g203 ürünlerim dediğiniz kadar eski sayılmaz

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
"Ama işin kötü kısmı da yeni çıkan bir ürünü kullan desen minimum 2.000 TL den fiyatları başlıyor, alıp deneyim edip yorum yapılamayacak kadar pahalı fiyatlar ne yazık ki..." kulaklığım için tonlarca para verdim daha fazla paramı kaptıramıyıcam dediğim gibi corsair deniyicem bir süre klavye olarak 3 senedir gıkını çıkartmadı. eski dediğimiz ürünler hala ülkemizde alınabilecek max ürünler söylediğiniz şeyleri almak bir telefon parası tabi ki en kalitelisini alınca aldığın deneyim farklı olur rx570 ile rx580den aynı performansı bekleyemezsin ama her ürün için her beklenti aynı olmalı bit pazarından ürün almıyoruz bunlar da onların ürünleri 1-2 ürün yok orda

Ekler

• IMG_20220515_123548.jpg
    IMG_20220515_123548.jpg
    71.1 KB · Hit: 35

YiğitAysul

80+ Silver
Bu bütün ürünlerini sorunlu yapmaz adamlar bir sorun olduğunda ürün değişimi bile yapıyorlar
G300s sorunlu bir ürün zaten

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
Bu bütün ürünlerini sorunlu yapmaz adamlar bir sorun olduğunda ürün değişimi bile yapıyorlar
g300s ürünü konusu değil bi konu arkadaşım iyi okuyunuz lütfen, nasıl ürün değişimi yapıyolar ne yaşamışım onların da tecrübesi var gidip 1 tane g300s alıp bozuk çıkınca post açmadım ben buraya markayı da en az her fanboy kadar tanıyorum ve deneyimledim

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Darth Vader
Logitech bencede güzel bir marka değil ürünlerinden şikayetçi olan çok fazla kişi var fiyatlarıda ucuz değil ben Corsair ürünlerini çok iyi buluyorum.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Logitech'i bende pek sevmiyorum. Steelseries çok pahalı ama hakkını veriyor.

Harrison

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Enes karpınar
Logitech g300s zaten sorunlu bir mouse bende g213 klavye almıştım 3 kere degisiti en sonki sorunsuz çıktı 1 yıldır kullanıyorum

Protext

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih Var
Valla benim şansıma mı bilmiyorum ama laptopta logitech mouseyi 10 senedir kullanıyorum arada scroll dönüyor ama algılamıyor o da bekleyince düzeliyor. Onun dışında güzel bir mouse. Belkide yeni ürünlerinde ve hizmet bölümünde o kadarda iyi iş çıkartmıyorlarmış.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yıllardır Logitech'in ekipmanlarını kullanıyorum. Klavye, fare, kulaklık, hoparlör, mousepad..
Hiçbir sıkıntı yaşamadım.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Kulaklık: Logitech G230(1) Logitech G231(1) Logitech G930(1) Logitech G933(2)
Mouse: Logitech G300S(11) Logitech G203(1)
Mousepad: Logitech qck(1)
Gamepad: Logitech F310(1)
buna ek olarak ben de 2 G230 5 ten fazla G300S 2 de F310 kullandım hepsinde de bi önceki yaşadığım sorunla aynı sorunu yaşadım bir müddet geçince aynı sıkıntı tekrarlıyor kanser gibi her ürününde var ve her modelin sorunu tüm o model ürünlerinde var logitechtense rampage i bile tercih edebilirm

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
Logitech g300s zaten sorunlu bir mouse bende g213 klavye almıştım 3 kere degisiti en sonki sorunsuz çıktı 1 yıldır kullanıyorum
3.de şansınla paranın karşılığını almana sevindim

Harrison

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Enes karpınar
Top Bottom