Neler Yeni

Çözüldü✓ Logitech G29 Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bünyamin Akbal
Merhaba Arkadaşlar Direksiyon seti almak istiyorum. Ama kararsız kaldım. İkinci ele pek güvenemediğim için sıfır almayı planlıyorum ve bulunduğum şehirde ikinci el yok bu yüzden aldığım ürünü deneme fırsatım olmayacak. Aklıma g29 geldi fakat bu aralar fiyatı artmış daha da artacak gibi duruyor. trustmasterın daha pahalı olduğundan g29 almayı düşünüyorum peki bu fiyatlara alınır mı? Yoksa kardeşim ne yapacan direksiyonu parana yazık alınmaz mı? Yoksa abi para senin değil mi istediğini al sen neyle mutlu oluyorsan onu al kafasında mı olmalıyım? Yardım ederseniz sevinirim.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,020
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba Arkadaşlar Direksiyon seti almak istiyorum. Ama kararsız kaldım. İkinci ele pek güvenemediğim için sıfır almayı planlıyorum ve bulunduğum şehirde ikinci el yok bu yüzden aldığım ürünü deneme fırsatım olmayacak. Aklıma g29 geldi fakat bu aralar fiyatı artmış daha da artacak gibi duruyor. trustmasterın daha pahalı olduğundan g29 almayı düşünüyorum peki bu fiyatlara alınır mı? Yoksa kardeşim ne yapacan direksiyonu parana yazık alınmaz mı? Yoksa abi para senin değil mi istediğini al sen neyle mutlu oluyorsan onu al kafasında mı olmalıyım? Yardım ederseniz sevinirim.
Valla haziran başında shifter ile sıfır g29'u 8k ya almıştım. Aldığım günden bu yana 3 gün kullandım sadece. Ekstra masa yoksa kurup kaldirmasi zahmetli. Devamlı da araba yarışı oynamadığım için kurmaya üşendim. Alıp kullanıp hevesini aldıktan sonra satabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bünyamin Akbal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla haziran başında shifter ile sıfır g29'u 8k ya almıştım. Aldığım günden bu yana 3 gün kullandım sadece. Ekstra masa yoksa kurup kaldirmasi zahmetli. Devamlı da araba yarışı oynamadığım için kurmaya üşendim. Alıp kullanıp hevesini aldıktan sonra satabilirsin.
Reis valla ben 9700 lerde görmüştüm maaşımı almadığım için o ara alamadım. Aslında indirime girer diye bekledim. Tabi Türkiye de artan bir ürün ne zaman indi dimi:D Neyse FH5 aktif şekilde oynuyorum direksiyon alırsam da Ets2 yi indirecem. Masam var o yandan sıkıntı yok. Günde ortalama 2 saat oynarım herhalde

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,020
İsim
Oğuz Oğuz
Reis valla ben 9700 lerde görmüştüm maaşımı almadığım için o ara alamadım. Aslında indirime girer diye bekledim. Tabi Türkiye de artan bir ürün ne zaman indi dimi:D Neyse FH5 aktif şekilde oynuyorum direksiyon alırsam da Ets2 yi indirecem. Masam var o yandan sıkıntı yok. Günde ortalama 2 saat oynarım herhalde
Düzenli oynarım dersen değer. Gerçekten ets 2 de falan çok zevkli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama shiftersiz almanı önermem. Vitesle daha artıyor zevk.

MrKerem08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yekta Kerem Yıldırım
Hocam zaten direksiyonların önemli yerleri derecesi ve ele oturması genel olarak ele oturur fakat derecesini bilmiyorum eğer bütçe çok sıkıntıli değilse para senin abi al istediğini kafasındayım al keyfine bak bence

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hardcore simülasyon oyuncusu olmayan herkesin başına gelen durum ben de dahil :D

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,020
İsim
Oğuz Oğuz
Hardcore simülasyon oyuncusu olmayan herkesin başına gelen durum ben de dahil :D
Ya ben simülasyon seviyorum ama araba cok degil. Truckers Mp oynuyorum ayda 1 falan. Genelde Uçak ve tren oynarım. Sahibinden de bir sürü ayni tip g29 aldım ama kenarda durduğu için satıyorum ilanlarıyla dolu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bünyamin Akbal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düzenli oynarım dersen değer. Gerçekten ets 2 de falan çok zevkli.

Ama shiftersiz almanı önermem. Vitesle daha artıyor zevk.
aynen bende öyle düşünüyorum zaten bir de şey diyecem ayrı ayrı alsam shifterla daha uyguna geliyor bu işte bir gariplik yok mu

Hocam zaten direksiyonların önemli yerleri derecesi ve ele oturması genel olarak ele oturur fakat derecesini bilmiyorum eğer bütçe çok sıkıntıli değilse para senin abi al istediğini kafasındayım al keyfine bak bence
taksitle alırız reis :D o konuda sıkıntı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bünyamin Akbal
Ya ben simülasyon seviyorum ama araba cok degil. Truckers Mp oynuyorum ayda 1 falan. Genelde Uçak ve tren oynarım. Sahibinden de bir sürü ayni tip g29 aldım ama kenarda durduğu için satıyorum ilanlarıyla dolu.
aynen reis gördüm onları ben oyun oynamayı severim yaşımız ilerledikçe bu istek bitmiyor ayrı konuda araban olmayınca insan hevesleniyor işte

Vitesini beğenmiyorum. Çok plastik geliyor, oyuncak gibi. Direksiyon iyi ama kayışlı sistemi tercih ederim.
tabi kayışlı apayrı bi konu ama 20k en az o da vitessiz vur dedik öldürmek olmaz

Heimlich

80+ Bronze
Alacaksanız T150 Ferrari veya indirimde T150 RS Pro/TMX Pro almanızı öneririm. G29'un yazılım sorunları var biraz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,039
Üyeler
140,751
Son üye
Oredarhyme
Top Bottom