Neler Yeni

Çözüldü✓ Logitech G29 Alınır mı?

Necmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mert
Kendime almıştım babam sahiplendi sürekli ets2 oynuyor her gün 4.5 saat tır sürüyor almanı öneririm çok zevkli

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bünyamin Akbal
Kendime almıştım babam sahiplendi sürekli ets2 oynuyor her gün 4.5 saat tır sürüyor almanı öneririm çok zevkli
Mesaj otomatik birleştirildi:

hahaha ben alırsam babamla arabayı takas ederim herhalde o derece zevkliyse:D

Shifterlı G29 ile aynı fiyata sahip neredeyse.
vitesin tekli fiyatı halis mi:D

Heimlich

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bünyamin Akbal

BerkayKrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berkay
neyse ozaman boşver kral g29 dan devam sağol tasviyelerin için
Yarın Thrustmaster yeni vitesi TH8S satışa çıkacak. Gelbura sitesine gelecek ve fiyat aralığı 3-4K arasında olacak. Yurtdışı ihracatı 124 dolar şu anda. T150Rs Pro, G29'dan %25 daha güçlü ve pürüzsüzdür. Onu alıp sonrasında TH8S almanızı önerirdim fakat TH8S şu anlık çok garanti olmadığı için G29 bakabilirsiniz. Ardunio Leonardo ile G Shifter Thrustmaster'a takılabiliyor fakat uğraşmak gerek.

Berkarda

80+ Silver
benimle aynı kader babamda ets2 için kullanıyor ve benden iyi sistemi var bazen kardeşim kullanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bünyamin Akbal
benimle aynı kader babamda ets2 için kullanıyor ve benden iyi sistemi var bazen kardeşim kullanıyor
İlerdeki kendimi gördüm şuan

Yarın Thrustmaster yeni vitesi TH8S satışa çıkacak. Gelbura sitesine gelecek ve fiyat aralığı 3-4K arasında olacak. Yurtdışı ihracatı 124 dolar şu anda. T150Rs Pro, G29'dan %25 daha güçlü ve pürüzsüzdür. Onu alıp sonrasında TH8S almanızı önerirdim fakat TH8S şu anlık çok garanti olmadığı için G29 bakabilirsiniz. Ardunio Leonardo ile G Shifter Thrustmaster'a takılabiliyor fakat uğraşmak gerek.
Aynen az çok o konuda bilgim var da Ardunio işi zor bilmeyince doğal olarak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom