Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED 1200TL!!!

Robius

80+ Bronze
Screenshot 2022-11-24 at 17-24-18 Logitech G733 LIGHTSPEED Wireless vs Logitech G535 LIGHTSPEE...png

shaggy131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Sinan Demirci

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,286
İsim
Kadir
Bende baktım aynı tabloya ama saçma gelmedide değil yani logitech hiç mi test etmiyor nasıl üst modeli daha kötü olabilir ?
Satış pazarlaması. G733 ile ilgili tonla inceleme var ve fiyatı daha yüksek G535 ise ara model olarak çıkmış ama pazarlama faaliyeti çok daha az
G535 bu yıl çıktı G733 ise 2020 ya da 2021 olması lazım. G535 daha güncel

Son düzenleme:

D700

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ramazan ARSLAN
Bende baktım aynı tabloya ama saçma gelmedide değil yani logitech hiç mi test etmiyor nasıl üst modeli daha kötü olabilir
daha kötü tabi ki sadece çok kullanılmayan özellikleri çıkarıp gramaj dan düşüp pilleri daha uzun ömürlü kullanmışlar. beğenmeyen arkadaşlara da pek bir mantık erdiremedim. ses seviyesi gayet başarılı müzik performansı tatmin edici. benim puanlamamı yapacağım umarım yardımcı olur:

oyun performansı: 10 \ 8
akustik müzik performansı : 10 \ 6
Deep house müzik performansı : 10 \ 8
Metal ses Performansı: 10 \ 7
Mikrofon Kalitesi : 10 \ 8

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Kaan
daha kötü tabi ki sadece çok kullanılmayan özellikleri çıkarıp gramaj dan düşüp pilleri daha uzun ömürlü kullanmışlar. beğenmeyen arkadaşlara da pek bir mantık erdiremedim. ses seviyesi gayet başarılı müzik performansı tatmin edici. benim puanlamamı yapacağım umarım yardımcı olur:

oyun performansı: 10 \ 8
akustik müzik performansı : 10 \ 6
Deep house müzik performansı : 10 \ 8
Metal ses Performansı: 10 \ 7
Mikrofon Kalitesi : 10 \ 8
Kullanmış olduğun başka kulaklıklar varsa onlarla karşılaştırabilir misin genel olarak?

D700

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ramazan ARSLAN
Kullanmış olduğun başka kulaklıklar varsa onlarla karşılaştırabilir misin genel olarak?
yok bu fiyatlara bu performansı veremeyecek o kadar saçma kulaklıklar var ki anlatamam. zaten burada müzik performanlaslarını yazdım ama logitech g serisi zaten başta oyun olmak üzere ofis kullanımı için. bu fiyata gidipte 5k üzeri kulaklıklarla kıyaslamak doğru değil. alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Turkiyee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mesut
Eline ulaşıp oyunlarda deneyimleyen oldu mu? Performası nasıl, bilgi verebilecek var mı?

myasin18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Yasin Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar
Arkadaşlar elime ulaştı kurulumu yaptım ,
mikrofon sesi gayet yeterli seviyede,
bazı arkadaşlar çok küçük demiş ama 1.90 100 kilo adamım bana çok rahat oldu
padleri hafızalı kumaş aşırı rahat
gayet hafif ve kulağı sarıyor ,
klavyem red switch ve arkada hiçbir ses açık olmadan
klavyenin seslerini duyabiliyorum,
ama arkadan herhangi bir şey açtığınızda dışarıdan ses duyma şansınız yok ,
test için arkada süpürge çalıştırdım duymuyorum ,
mikrofonu aşırı kullanışlı
Oyun testlerini yaptığım'da onlarıda sizlere aktarıcam
Müzik dinlemede bütün alt sesleri rahat bir şekilde iletiyor ve gayet temiz fresh bir ses aktarıyor,
Eğer testlerini merak eden arkadaşlar varsa youtube üzerinde g335 in incelemelerini izleyebilir , aralarındaki tek fark biri kablolu biri kablosuz
e haliyle ağırlık farkı demek.
Ekleme: 7.1 testleri gayet başarılı nokta atışı duyabildim
Şuanda valorant testindeyim , ses kasmak gayet başarılı bütün sesleri net bir şekilde alıyorum,
1200 lira bandında aldım ve sanırım fiyatının en iyisi.

Son düzenleme:

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Arda Saraçoglu
yok bu fiyatlara bu performansı veremeyecek o kadar saçma kulaklıklar var ki anlatamam. zaten burada müzik performanlaslarını yazdım ama logitech g serisi zaten başta oyun olmak üzere ofis kullanımı için. bu fiyata gidipte 5k üzeri kulaklıklarla kıyaslamak doğru değil. alan arkadaşlara hayırlı olsun.
Cloud 2 var bende gelcek yarin g535 sence cloud2 yi birine vercem takasla g535 cloud 2 den sonra tatmin eder mi? sence ya kullancam yada satıp g733 olabilir yada cloud core alabuilirim sence?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,309
İsim
Kerem Çavuş
Cloud 2 var bende gelcek yarin g535 sence cloud2 yi birine vercem takasla g535 cloud 2 den sonra tatmin eder mi? sence ya kullancam yada satıp g733 olabilir yada cloud core alabuilirim sence?
cloud2 de kullandım ama bu kulaklık fark atar , mikrofon kalitesi hariç aşırı beğendim

Top Bottom