Neler Yeni

İnceleme Logıtech G535 Lightspeed wireless incelemesi

Can...

80+ Platinum
Öncelikle selamlar kulaklığı al sat yapan bir arkadaştan 1500 TL aldım deneyimerimi aktarmaya çalışıcam
ÜRÜN SES KALİTESİ :
ses yüksek değil kafa ağrıtmıyor benim için yeterli
yüksek ses sevenler için uygun değil açıkça söyleyebilirim
Tizler basslara göre önde fakat rahatsız edici şekilde değil
ses alışınca gayet yüksek geliyor ve bence gayet yeterli ses
çoğu kişi içinde yeterlidir diye düşünüyorum

NOT: ÜRÜNDE KESİNLİKLE DİP SES ALMADIM.

Ürünün ses kasma performansı çok iyi değil hatta hyperx cloud 2 yi baz alırsak
yanında kötü kalıyor kulaklıkta 7.1 yok sanırsam çünkü sesler hep aynı yerden
geliyormuş gibi geliyor ses kulağınıza tam oyun performansına bakamadım pc ye
format attığım için. (testler youtube videosuna gore baz alındı)

KISACA SES KASMA PERFORMANSI CLOUD 2 YE GÖRE KESİNLİKLE ZAYIF.

ÜRÜNÜN KONFOR VE SES YALITIMI:
ürünün konforu güzel cloud 2 ye baz alırsak hemen hemen aynı hatta kablosuz
olduğu için öne geçer diye bilirim ama kablolu var sayarsak cloud 2 daha rahat (KAFAM ÇOK BÜYÜK DEĞİL)
Ses yalıtımına gelirsek gürültülü ortamda ses alıyor içeri çok rahatsız etmedi beni (kyk oda gürültüsünü baz alarak yazdım)
çokta fazla bir gürültü alıyor diyemem.

ses seviyesi düşük olduğu için dışarı ses verip çevreyi rahatsız etmıyor içeri ses almasıda muhtemelen.
kumaş ped ve ses seviyesinin düşük olmasından kaynaklı.

kesinlikle kafa ağrıtmaz hafif kulaklık kablosuz olması cloud 2 yi tokatlıyor rahatsız eden bir tarafı yok üstteki kafa bandı
kafanız büyükse bir tık aşağı alırsanız daha iyi olur yoksa üst tarafı kafanızı acıtıyor bi süre sonra

ŞARJ SÜRESİ VE ÇEKİM MESAFESİ:
şarjı 2.5 3 saat içinde 95 seviyesine indi kutuda 35 saat kullanım sunduğu yazıyor kullandıkça göreceğim orasını
artık çekim mesafesine gelirsek gayet yeterli tabi evinizdeki duvar yerine göre değişir odadan
kolidora kadar çekiyor ortalama 10 13 metre gibi bir mesafe benim için yeterli mutfağa vs gitmeye yeter
( eviniz saray gibi değilse :) ) kısaca beni tatmin etti yeterli

MİKROFON TESTİ:
mikrofonu hyperx cloud 2 ye göre daha iyi dipte bir ses yok çınlama vs parazit hiç bir şey yok
çok soft ve güzel bir mikrofon performansı var beğendim yayın için bile kullanılabilir

BENİM İÇİN ÜRÜNÜN EKSİLERİ:

ürünün dış sesleri (gereğinden fazla yüksek olan) ev kullanıcısını kesinlikle rahatsız etmez
yurtta ki sesi baz alarak yoksa bir eksi olarak saymak olmaz evde gürültü yoksa

ped ler biraz rahatsız ediyor beni deri olsa daha iyi olurdu

7.1 olmaması beni üzdü oyun performansına bakmak lazım tabi ki öncelikle
ama dolby ses testinden kaldı diyebilirim çünkü ses net anlaşılmıyor sağ önden mi yoksa tam sağ mı
diye
bunlar dışında konfor biraz düşük kalıyor 10/7.5 falan alır

2299 TL YE EN DÜŞÜK İTOPYA DA VAR BU FİYATA KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM O FIYATIN KONFORU BU OLMAMALI
AMA 1500 1800 CİVARI VERİLİR WİRELESS BİR KULAKLIK ÇÜNKÜ ÜRÜNÜ ALDIĞIM FİYATTAN TAVSİYE EDERİM
DERSENİZ 1500 BÜTÇEM VAR BU MU CLOUD 2 Mİ DERSENİZ WİRELESS ÖNEMLİ DEĞİLSE CLOUD 2 Yİ TEK GEÇERİM

incelemem bu kadardı çok iyi olmaya bilir az çok deneyimlerimi aktarmak istedim kafanızda soru işareti kaldıysa yazabilirsiniz
eklemeyi unuttuğum bir şey varsa sorabilirsiniz
ARKADAŞLAR bir güncelleme yapmam gerekirse ses kasma performansı rezalet bir kulaklık uzun kullanımda anladım şuan valorant oynuyorum adamın nereden geldiği gram anlaşılmıyor sadece geldiği konumda toprak mı demir mi ses çıkarıyorsa az çok nerde olduğunu biliyorsun onun dışında acaba adam arkamdan mı geçti sağda mı solda mı anlaşılmıyor takımdan adam nerde diye soruyorum yanımda ama nerde kestiremiyorsun değmez istediği kadar kablolu olsun oyundan soğutur adamı bunu da eklemek istedim muhtemelen satacağım kulaklığı çünkü önemli maçta ciddi anlamda yarı yolda bırakır insanı.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
ARKADAŞLAR bir güncelleme yapmam gerekirse ses kasma performansı rezalet bir kulaklık uzun kullanımda anladım şuan valorant oynuyorum adamın nereden geldiği gram anlaşılmıyor sadece geldiği konumda toprak mı demir mi ses çıkarıyorsa az çok nerde olduğunu biliyorsun onun dışında acaba adam arkamdan mı geçti sağda mı solda mı anlaşılmıyor takımdan adam nerde diye soruyorum yanımda ama nerde kestiremiyorsun değmez istediği kadar kablolu olsun oyundan soğutur adamı bunu da eklemek istedim muhtemelen satacağım kulaklığı çünkü önemli maçta ciddi anlamda yarı yolda bırakır insanı.
Merhaba can.Benim böyle bir problemim şuan yok.Başka bu konudan sıkıtnı çeken var mı ki acaba

Can...

80+ Platinum
Merhaba can.Benim böyle bir problemim şuan yok.Başka bu konudan sıkıtnı çeken var mı ki acaba
aga kulaklıktan miğdem bulandı ya o biçim şuan nefret ettim başta pek bir eksikliği hissedilmiyor du ama arttı hiç ses kasamıyorum sol taraftan da bir çınlama sesi gelıyor zaten onu göz ardı edıyoedum bu arada sende var mı sesszi ortamda kulağın çınlar gibi olurya diplerden bir ses gelir şuan aynı ses kulaklıktan geliyor ve boştta kafamda dururken rahatsız ediyor epey bir

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
aga kulaklıktan miğdem bulandı ya o biçim şuan nefret ettim başta pek bir eksikliği hissedilmiyor du ama arttı hiç ses kasamıyorum sol taraftan da bir çınlama sesi gelıyor zaten onu göz ardı edıyoedum bu arada sende var mı sesszi ortamda kulağın çınlar gibi olurya diplerden bir ses gelir şuan aynı ses kulaklıktan geliyor ve boştta kafamda dururken rahatsız ediyor epey bir
Ben de hiç bir problem yok kral.Ve gayette iyi ses kasıyorum. Tabi ki diğer kulaklıklara nazaran biraz düşük. Ama ben memnunum açıkcası

Can...

80+ Platinum
Ben de hiç bir problem yok kral.Ve gayette iyi ses kasıyorum. Tabi ki diğer kulaklıklara nazaran biraz düşük. Ama ben memnunum açıkcası
garantiye versem mi ki çınlamadan dolayı sesi de enteresan bir şekilde son zamanlarda kasama maya başladım

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum
Şansını dene istersen başka kulaklığın varsa
yok hacı ses kasılmıyor Bim kulaklığı bundan daha iyi ses kastırır o kadar diyeyim ben sana kafayı yersin sağdan gelen adamın sesi sol tarafa doğru geliyor net anlaşılmıyor

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
hocam ürünü 1200e aldım indirimden bu yana kullanıyorum ve gayet memnunum.
kaliteli, hafif, ses kasılıyor, yeterli mesafede çekim sunuyor, şarjı uzun süre gidiyor.
oyun oynayacağımda yazılımdan valorant fps moduna alıyorum.
ürün tabii ki 105 desibel değil ve sanal 7.1 desteği yok. kulaklıklar için windows sonic özelliğini aktif kullanıyorum.
özellikle valorant oynuyorum ve bazen karşı tarafın yerini takım arkadaşıma ben söylüyorum.
Örneğin valorantta çoğu zaman sesi kısmak zorunda kalıyorum kulağım patlama seslerinden vs. rahatsız oluyor. 80lere filan çekiyorum sesi.

Can...

80+ Platinum
hocam ürünü 1200e aldım indirimden bu yana kullanıyorum ve gayet memnunum.
kaliteli, hafif, ses kasılıyor, yeterli mesafede çekim sunuyor, şarjı uzun süre gidiyor.
oyun oynayacağımda yazılımdan valorant fps moduna alıyorum.
ürün tabii ki 105 desibel değil ve sanal 7.1 desteği yok. kulaklıklar için windows sonic özelliğini aktif kullanıyorum.
özellikle valorant oynuyorum ve bazen karşı tarafın yerini takım arkadaşıma ben söylüyorum.
Örneğin valorantta çoğu zaman sesi kısmak zorunda kalıyorum kulağım patlama seslerinden vs. rahatsız oluyor. 80lere filan çekiyorum sesi.
yok hacı beni bitirdi ya bıktım o dediğini açınca ses berbat ötesi oluyor

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
yok hacı beni bitirdi ya bıktım o dediğini açınca ses berbat ötesi oluyor
hocam belki ürün bazlı bir problem olabilir.
aynı ürünü kullanıyoruz fakat size gelen cihazda bir problem olabilir.
inanın bu söylediğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım dipses dahil.
benide yorumlarda korkuttular ama ben baya ses kasıyorum.
isterseniz garantiye gönderin. ürün neredeyse 3000 lira bandına çıktı, yılbaşından sonra ne olur bilmiyorum,
ufak yazılımsal sorunlar varsa sık sık yazılım güncellemesi alıyor onlar da düzelir zamanla diye düşünüyorum.
apo eq diye bir yazılım ile çok daha iyi ses aldığını ve 7.1 sanal destek sağladığını söyleyen bir yorum vardı forumda, onu deneyebilirsiniz.
hatta başka bir arkadaş adını şu an hatırlayamadığım bir razer yazılımı tavsiye etmişti ücretli fakat onunla çok daha iyi oluyor 7.1 demişti.
biraz yazılım araştırın, sorunu çözemezseniz garantiye gönderin, muadili veya para iadesi söz konusu olabilir.
bu süreç ocak ayını bulur yani üründe bir sorun bulamazlarsa satın zaten aldığınız fiyatın üstüne satar farklı bir modele yönelirsiniz.

Can...

80+ Platinum
hocam belki ürün bazlı bir problem olabilir.
aynı ürünü kullanıyoruz fakat size gelen cihazda bir problem olabilir.
inanın bu söylediğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım dipses dahil.
benide yorumlarda korkuttular ama ben baya ses kasıyorum.
isterseniz garantiye gönderin. ürün neredeyse 3000 lira bandına çıktı, yılbaşından sonra ne olur bilmiyorum,
ufak yazılımsal sorunlar varsa sık sık yazılım güncellemesi alıyor onlar da düzelir zamanla diye düşünüyorum.
apo eq diye bir yazılım ile çok daha iyi ses aldığını ve 7.1 sanal destek sağladığını söyleyen bir yorum vardı forumda, onu deneyebilirsiniz.
hatta başka bir arkadaş adını şu an hatırlayamadığım bir razer yazılımı tavsiye etmişti ücretli fakat onunla çok daha iyi oluyor 7.1 demişti.
biraz yazılım araştırın, sorunu çözemezseniz garantiye gönderin, muadili veya para iadesi söz konusu olabilir.
bu süreç ocak ayını bulur yani üründe bir sorun bulamazlarsa satın zaten aldığınız fiyatın üstüne satar farklı bir modele yönelirsiniz.
hocam hatta şu da var atıyorum ben b deyim a ya kurulan spike ın ufak kurulma sesi gelir ya normalde bana sanki spike dibime kuruluyor gibi geliyor aynı ses ler her yerimde yani çevresel değil gelen ses komple sanki dandik kulaklık kullanıyor gibi sağdan gelen ses her yerden geliyor normalde böyle değildi noldu bılmıyorum

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
hocam hatta şu da var atıyorum ben b deyim a ya kurulan spike ın ufak kurulma sesi gelir ya normalde bana sanki spike dibime kuruluyor gibi geliyor aynı ses ler her yerimde yani çevresel değil gelen ses komple sanki dandik kulaklık kullanıyor gibi sağdan gelen ses her yerden geliyor normalde böyle değildi noldu bılmıyorum
hocam özelden kullanıcı adı ve riot numaranızı atın, yarın bir oda kurup test edelim. aynı ürün aynı oyun sonuçta.

Top Bottom