Neler Yeni

LoL' e başladım nasıl öğrenirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Osman Buğra Dabanca
Oyuna giriyorum ama nasıl oynayacağım hakkında gram fikrim yok. İnternetten buildlere falan baktım ama oradaki eşyalar çok pahalı herkes hızlı hızlı kasılırken ben belki onların yarısı kadar kasılıyorum. Ne yapmalıyım bi yardımcı olun mobacılar

Wersty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
İbrahim Tünger
Oyuna giriyorum ama nasıl oynayacağım hakkında gram fikrim yok. İnternetten buildlere falan baktım ama oradaki eşyalar çok pahalı herkes hızlı hızlı kasılırken ben belki onların yarısı kadar kasılıyorum. Ne yapmalıyım bi yardımcı olun mobacılar
oyunu sil 7 yıldır oynayan biri olarak diyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal
Bi bakıp çıkacağım dediğin zaman, sağlıklı girdiğin yerden sağlıksız olarak çıkmana vesile olandır lol . Tansiyon , kişilik bozukluğu vs 😂

power10

80+
bende zamanında girip baktım güzel oyun ama detayları çözemediğim için silmiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Osman Buğra Dabanca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi bakıp çıkacağım dediğin zaman, sağlıklı girdiğin yerden sağlıksız olarak çıkmana vesile olandır lol . Tansiyon , kişilik bozukluğu vs 😂

ne yaparsan yap zamana ihtiyacın var kolay heroları oyna Garen-Trundl-Master Yi- malphite gibi zamanla cözersin
peki hocam eşya sistemini nasıl öğrenebilirim istediğim tarzda detaylı anlatan bir video bulamadım da

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal
Kardeşim o öyle nasıl yapabilirim le olmaz oyynda bir sürü karakter var ve her karakter farklı eşya dizilimi ile oynanıyor sen oynadıkça öğrenebilirsin böyle havadan sudan öğrenemezsin. Bol bol video izleyeceksin boş zamanlarında.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
662
İsim
selams
peki hocam eşya sistemini nasıl öğrenebilirim istediğim tarzda detaylı anlatan bir video bulamadım da
zamanla oturuyor 219 levelim daha tam oturtamadım eşyaların mantığını hangisi daha op vs her yama değişiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
PoopKiller
İlgilendiği Kategoriler
Tahri, Fortnite Battle Pass, Beleş Oyun, Ucuz Eşyalar, Komik Bıyıklı Ressamlar.
Steam
zenciarap31_az (valla anlamını bilmiyordum vehalenbilmiyom
Discord
endermal10
Bende Başladım Ve (Şaka Yapmıyom) Tehdit E postaları almaya başladım. Oyunu silene kadar aldım. Adamın biri iyi oynamıyom diye açık adresimi yazdı özelden. Düşme bu tuzağa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,751
Üyeler
152,734
Son üye
frukan.tr
Top Bottom