Neler Yeni

Yardım Lol Zed zor çar mıdır?

Ertu5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ertuğrul
Lol de zed mainlemek istiyorum fakat çok zor çar mı?

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ahmet Aydın
kendin oynayarak karar vermen mantıklı kardeşim ben lee oyunyordum bi ara 1m yapmıştım hesap duruyor :D

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,549
İsim
Emre siyah
yok basit karakter lanede oynamayı öğren bir iki de kombo öğren yetiyor

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Birader sana sadece şöyle söyleyebilirim ki herkesin oynadığı sık tercih edilen bir hero olmasından ne kadar basit mekaniklere sahip olduğunu anlaman lazım. Q ile ninja yıldızı atıyor e ile iler gölge fırlatıyor w kendi etrafında alan etkili vuruş yapıyor ultiside birisinin üzerine tıklayınca kaybolup hasar veriyor sonra o hasa bir süre sonra patlıyor. O kadar basit ki mekanikler. Sadece elin alışacak ne zaman ne yapman gerektiğinde çok değil bir kaç oyun sonra anlayacaksın. Oyun beceremeyenler için tasarlandığını düşünüyorum.

Ertu5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ertuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birader sana sadece şöyle söyleyebilirim ki herkesin oynadığı sık tercih edilen bir hero olmasından ne kadar basit mekaniklere sahip olduğunu anlaman lazım. Q ile ninja yıldızı atıyor e ile iler gölge fırlatıyor w kendi etrafında alan etkili vuruş yapıyor ultiside birisinin üzerine tıklayınca kaybolup hasar veriyor sonra o hasa bir süre sonra patlıyor. O kadar basit ki mekanikler. Sadece elin alışacak ne zaman ne yapman gerektiğinde çok değil bir kaç oyun sonra anlayacaksın. Oyun beceremeyenler için tasarlandığını düşünüyorum.
Garen gibi yani

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Aynen basitlik açısından Garen gibi. Yani sadece gölgelerine ışınlanma işini doğru zamanda yapman lazım ama o da çok basit ve 2-3 maç sonra alışıyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,960
Üyeler
141,655
Son üye
sinan1261
Top Bottom