Neler Yeni

Yardım LOL'de FPS 60'a Sabitleniyor

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Murat bulut
bende 3d ayarlarının yönetilmesi sekmesinde otomatik seç var oranın fotoğrafını atar mısınız?
hocam optimus alınca oyuna giriyorum 200 fps alıyorum dün nvdia ekran kartını seçtim nasıl oldu bilmiyorum 200 den 300 lere cıktı fps yanı optimus fps düşürüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam prizdemi kullanıyorsunuz
evet

hocam nvidia optimus var.oyuna girince kendisi otomatik 3070'e geçer. Nvidia denetim masası uygulama ayarlarından lol'ü bulup nvidia gpu seç kaydet.
hocam optimus kullanmak istemiyorum direk ekran kartını kullanamıyormuyum dun uğraştım yaptım sabah bozulmuş tekrar

Ekler

• Ekran Alıntısı 1.PNG
    Ekran Alıntısı 1.PNG
    213.1 KB · Hit: 15
  • Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    61.6 KB · Hit: 12

Subzero61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan Basri Engin
Güç ayarlarında maksimum performansı seçin

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
lsptopunuzda mux switch varsa bios'dan ayar yaparak sürekli 3070 ile çalışmasını sağlayabilirsin.

Subzero61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan Basri Engin
Bence görüntü ayarlarından deği sizin sorunuz güç ayaraına girip ordan halledin

lsptopunuzda mux switch varsa bios'dan ayar yaparak sürekli 3070 ile çalışmasını sağlayabilirsin.
Bunu yapmasını pek tavsiye etmem zaten oyuna girince alttan güç ayarlarından dire switch edebiliyor

hashasii

80+
hocam optimus alınca oyuna giriyorum 200 fps alıyorum dün nvdia ekran kartını seçtim nasıl oldu bilmiyorum 200 den 300 lere cıktı fps yanı optimus fps düşürüyor

evet

hocam optimus kullanmak istemiyorum direk ekran kartını kullanamıyormuyum dun uğraştım yaptım sabah bozulmuş tekrar
3d ayaraları bilmem me sekmesine girer misin

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Murat bulut

Ekler

• Ekran Alıntısı 1.PNG
    Ekran Alıntısı 1.PNG
    75.8 KB · Hit: 19

Subzero61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan Basri Engin
bununla alakalı olabilir mi entegre grafik - otamatik seç - yuksek perfgormanslı nvdia işlemcisi var değiştiriyimi bunu
Evet istersen değiştiebilirsin oyuna girerken ama normal kullanımda oto kalsın

Bide bu laptopu gaming gecesinden mi aldınız vende almayı düşünüyorum malzeme kalitesi soğutması nasıl

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
lol'e özgün nvidia seçebilirsin yukarıda program ayarları var oradan lol ü bul ve nvidia gpu seç tamam kaydet bu kadar

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Murat bulut
Evet istersen değiştiebilirsin oyuna girerken ama normal kullanımda oto kalsın

Bide bu laptopu gaming gecesinden mi aldınız vende almayı düşünüyorum malzeme kalitesi soğutması nasıl
hocam 29k ya aldım 1k lık mouse hediye ettiler dün metroya girdim 200 fps felan alıyordu işlemci sıcaklıgı 85 geldi ekran kartı 60 derecelerde fps 80 sabitledim riva dan işlemci 68 derecelere düştü soğutması yanlardan güzel laptop

lol'e özgün nvidia seçebilirsin yukarıda program ayarları var oradan lol ü bul ve nvidia gpu seç tamam kaydet bu kadar
hocam sanki mouse 1 hz gibi dönüyor yani 165hz degilmiş gibi tek seçenekte 165 hz var

Subzero61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan Basri Engin
68 derece baya iyiymiş bende masa üstünde fps sabitliyorum baya iyi oluyor ozmn haftaya bidaha indirime girerse alacağım inşallah 29k ya 10 numara laptop 40-45k ya 4060 alacağıma 3070 alırım daha iyi bence

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
hocam 29k ya aldım 1k lık mouse hediye ettiler dün metroya girdim 200 fps felan alıyordu işlemci sıcaklıgı 85 geldi ekran kartı 60 derecelerde fps 80 sabitledim riva dan işlemci 68 derecelere düştü soğutması yanlardan güzel laptop

hocam sanki mouse 1 hz gibi dönüyor yani 165hz degilmiş gibi tek seçenekte 165 hz var
mouse dpi ayarları var programı varsa dpi yükselt yoksa üzerinde tuşu olur oradan dpi yükselt

Subzero61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan Basri Engin

Mouseun hz ayarını yaptınmı

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Murat bulut
mouse dpi ayarları var programı varsa dpi yükselt yoksa üzerinde tuşu olur oradan dpi yükselt
hocam sarj kablosu cıkmış arkadan taktım valoda fps yükseldi 250 üstü alıyorum olum macında sence iyi mi az mı

Mouseun hz ayarını yaptınmı
yok yapmadım hiç birini lenovo legion m300 mouse verdiler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,248
Üyeler
158,065
Son üye
edward1