Neler Yeni

LoL'e başlayacağım tavsiyeleriniz nedir?

JoHeeJi

80+
mmorpg kraldır ama piyasada iyi bir mmorpg yok hepsi p2w parayla kazanılan oyunlar 23 yaşındayım ilk bilgisayarımı 13 14 yaşında aldığımda internet kablosu takılır takılmaz metin2 indirmiştim :D oyunları takip etmiyorum şu an fps oynuyorum mmorpg oynayan arkadaşlar varsa önersinler
Valorant da da küfür edenler varmış sağlığım bozulurmuş hem valo da iyi oyuncular geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
lol oynuyorum ama öyle belirli bi karakteri oynamıyorum keyfim ne isterse sadece urf girerim sıkıldım oyundan tüm karakterleri biliyorum oynuyorum

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Epic de Fallout 3 var Dishonored var Homeworld ve kerbal space program. Tomb raider mevcut hangisini oynayım? Sildim lolü bu arada.
Dishonored severek bitirdiğim bir oyun oldu hatta tekrar tekrar oynamışlığım var arada eğlencesine adam öldürmeye bile giriyorum.

enest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes Talha Baysan
herkes başlama falan demiş ama ben yine de sana biraz tavsiye vereyimm. Reis garen al keyfine bak. He garenden sıkıldın mı o zaman darius al. Zaten yavaş yavaş diğer karakterlerin az çok ne yapacağını öğrenirsin oynaya oynaya ona göre seçersin

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
Ben baslamistim 2 saatte sıktı sildim

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru