Neler Yeni

Lossless scaling alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Erdem Yavuzer
Lossless scaling almayı düşünüyorum ama bazıları işe yaramadığını hatta fps i düşürdüğünü vs söylüyor doğrumu almaya değermi?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,956
İsim
Emre siyah
al işe yaramazsa iade edersin

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mustafa Aydın
Lossless scaling almayı düşünüyorum ama bazıları işe yaramadığını hatta fps i düşürdüğünü vs söylüyor doğrumu almaya değermi?
işe yarıyor çoğu hikayeli oyunu ultra ayarda oynuyorum fps farkı çok oluyor

Klaze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed ali sakızlı
Direkt bunun hakkında konu açtım bence bomboş bir uygulama konuda videosunuda bulabilirsiniz.

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Eren Çarko
hocam hangi oyunlarda kullanmayı düşünüyorsunuz ?

relaxzink

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Cihan
hocam hangi oyunlarda kullanmayı düşünüyorsunuz ?
ben valorant fortnite gibi oyunlarda kullanmak için aldım fakat fortnite da fps imi düşürdü ben rekabetci oyunları düşük ayarlarda oynarım eğer bu tarz oyunlarda işe yaramıyacak bir şey ise iade ediceğim

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Eren Çarko
ben valorant fortnite gibi oyunlarda kullanmak için aldım fakat fortnite da fps imi düşürdü ben rekabetci oyunları düşük ayarlarda oynarım eğer bu tarz oyunlarda işe yaramıyacak bir şey ise iade ediceğim
Hocam online FPS oyunlarda gecikme yapıyor bilginiz olsun yani hikayeli oyunlar için baya iyi ama online oyunlar için öyle söyleyemeyeceğim

Demoizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah GENÇ
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
erd
Lossless scaling kullanan arkadaşlarım uygulamanın pek işe yaradığını söylemiyolardı. Siz yinede deneyin. İşe yaramazsa geri iade edebilirsiniz.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
sefa mert
aktif olarak sadece hikayeli oyunlarda kullanıyorum rekabetçi veya yüksek tempolu oyunlarda önermem (özellikle online oyunlarda hiç önermem birkaç tane online oyunda denedim ban yemedim ama yemeyeceğimiz anlamına gelmiyor nede olsa 3.parti uygulama) gözle görülür bir şekilde input lag yapıyor fakat hikayeli oyunlarda bu input lag tolere edilebilir işe yaramama muhabbeti ben çok nadir 10 hikayeli oyun oynadıysam 1 veya 2 oyunda düzgün çalışmamıştı düzgün çalışmayan oyunlarıda discord üzerinden belirtmişler bir sonraki güncellemede düzeltmişlerdi en kötüsü sende çalışmaz ise veya memnun kalmazsan iade edersin

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Kadir Efe Ulusoy
betanın demosunda şuan v 0.9gibi bir şey düzelmesi gereken küçük şeyler var 1650 için al derim

Top Bottom