Neler Yeni

Lossless scaling(crack) açınca fps düşüyor son sürümde

Lenovocu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tuna
lossless scalingin bütün ayrlarını açtım bütün oyunlarda fps düşüyor valorant olsun the forest olsun bütün oyunlarda crack olduğundanmı yoksa ekran kartım intel uhd graphics 620(harici olmamasındanmı) oluyor.

Flacks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Baran Durmaz
lossless scalingin bütün ayrlarını açtım bütün oyunlarda fps düşüyor valorant olsun the forest olsun bütün oyunlarda crack olduğundanmı yoksa ekran kartım intel uhd graphics 620(harici olmamasındanmı) oluyor.
bu programın düzgün çalışması için oyunda en az 30 fps alabiliyor olmanız gerekiyor kartınız eğer oyunlarda 30 fps vermiosa sorun bundan kaynaklıdır harici olmaması konusunda bi bilgim yok

The Semih

80+ Silver
Frame generation teknolojisini kullanmak için güçlü bir kart gerekiyor, oyunlardan %99 ekran kartı kullanımı varsa bu program ve DLSS3 - FSR3 felan 2 ye katlayamaz.

Lenovocu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu programın düzgün çalışması için oyunda en az 30 fps alabiliyor olmanız gerekiyor kartınız eğer oyunlarda 30 fps vermiosa sorun bundan kaynaklıdır harici olmaması konusunda bi bilgim yok
fpsi 30 a sabitledim gene olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Frame generation teknolojisini kullanmak için güçlü bir kart gerekiyor, oyunlardan %99 ekran kartı kullanımı varsa bu program ve DLSS3 - FSR3 felan 2 ye katlayamaz.
benden daha kötü kartlarda ytde çekilmiş videolar gördüm intel hd graphicsde bile genede artıyordu ytden görmüştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıcxa ekran kartım maks %80 kllanım kullanıyor ortalama 60 fln

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,229
Üyeler
150,241
Son üye
alusayir
Top Bottom