Neler Yeni

Lossless Scaling en iyi ayarlar neler?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Arkadaşlar 2kda yüksek fps almak amacıyla aldım uygulamayı en iyi frame generation ayarları neler ve oyunda kendim dlss açıp uygulamadan frame generation açsam bir sorun olur mu şimdiden teşekkürler iyi akşamlar.

YazılımKafa

80+ Silver
Arkadaşlar 2kda yüksek fps almak amacıyla aldım uygulamayı en iyi frame generation ayarları neler ve oyunda kendim dlss açıp uygulamadan frame generation açsam bir sorun olur mu şimdiden teşekkürler iyi akşamlar.
Dlss le beraber kullanma.

YazılımKafa

80+ Silver
sadece frame generationu açmalıyım yani hocam değil mi peki ayarları nasıl olmalı?
Ekran kartın ne? 2k dediğine göre iyi bir ekran kartın vardır. Dlss ten daha iyi bir performans alma ihtimalin düşük . Birde dlss gibi stabil sağlıklı bir şey olmaz. Bence hiç kurcalama normal devam et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
FERAMİZ KILIÇ
tam ayarları söylermisiniz ayrıntılı ac valhalla da 50 fps den 100 oldu ama raft girdim 100 den 50 ye düştü sadece amd fsr seçtim bide ekran kartını seçtim

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartın ne? 2k dediğine göre iyi bir ekran kartın vardır. Dlss ten daha iyi bir performans alma ihtimalin düşük . Birde dlss gibi stabil sağlıklı bir şey olmaz. Bence hiç kurcalama normal devam et.
3070 var hocam ekran kartı

Ahmet3718

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet Zeki KÖLE
Bende de 1660 super var Abdullah abinin videoda dediği gibi amd fsr ayarında, frame generation 2x de ve gecikme mi bir ayar daha alt taraflarda açtım sizce nasıl olmalı?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2kda dying light 2 full ayarlarda 80-90 fps alıyorum monitör hertzime(170 hz) yaklaşsın diye almıştım gerek var mı sence?

YazılımKafa

80+ Silver
3070 var hocam ekran kartı
2kda dying light 2 full ayarlarda 80-90 fps alıyorum monitör hertzime(170 hz) yaklaşsın diye almıştım gerek var mı sence?
Şansını dene ama şuan çok sağlıklı çalışmıyor. Sıkıntı çıkarsa 2 saat geçmeden iade edersin. Bence 3070 gibi bir kartta gerek yok. Görüntü bozulacak gecikme artacak. Dlss varken bunlarla uğraşmak bence mantıklı değil ama kişiye göre değişir. Sana kalmış

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Şansını dene ama şuan çok sağlıklı çalışmıyor. Sıkıntı çıkarsa 2 saat geçmeden iade edersin. Bence 3070 gibi bir kartta gerek yok. Görüntü bozulacak gecikme artacak. Dlss varken bunlarla uğraşmak bence mantıklı değil ama kişiye göre değişir. Sana kalmış
çok ikna ettin hocam bi denicem meraktan sonra iade edicem baktım çok tatmin ediyo etmem baldurs gate 3te deneyecem

YazılımKafa

80+ Silver
çok ikna ettin hocam bi denicem meraktan sonra iade edicem baktım çok tatmin ediyo etmem baldurs gate 3te deneyecem
Bg 3 çokta denenecek bir oyun değil. Yapısı gereği. Başka AAA hikayeli ne oyunun var

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
dlss dengelide 155 fps alıyom daha açmadım bile uygulamayı epic gameste zaten bozukmuş iade edeyim en mantıklısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bg 3 çokta denenecek bir oyun değil. Yapısı gereği. Başka AAA hikayeli ne oyunun var
elden ring var hocam fps kilidi var onda denerim dl2 var epicte

YazılımKafa

80+ Silver
dlss dengelide 155 fps alıyom daha açmadım bile uygulamayı epic gameste zaten bozukmuş iade edeyim en mantıklısı

elden ring var hocam fps kilidi var onda denerim dl2 var epicte
Dl 2 de anlaşılır. Epic te çalışmama mevzusunu duydum ama mantıklı gelmedi. Ne kadar doğru bilmiyorum

Bence dl 2 de dene. Bu arada elden ringte
kaçıncı saatin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,972
Üyeler
157,007
Son üye
otherworld