Neler Yeni

Lütfen fikir verin arkadaşlar. Beyaz kasa toplasam nasıl olur ?

Ekipmanlarım beyaz olunca kasayı da beyaz dizsem mi diye düşünüyorum. Aklımdaki parçalar şunlar.

Ekran kartı olarak da 5000 serisi çıkınca 5090 veya 5080'in beyaz modelini almayı düşünüyorum

Bu şekilde bir şey dizsem mi sizce ne dersiniz ?

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Alican ekinci
bütün parçalar beyazsa alınır tabi.o biraz zevk meselesi ama attığın kasa be ce çok gereksiz pahalı. https://www.qp.com.tr/fsp-cut593p-temperli-cam-argb-beyaz-bilgisayar-kasasi bunu öneririm yeni çıktı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunun tipi güzelmiş fakat üstte 420 mm sıvı soğutucu desteklemiyor maalesef. Başka öneriniz var mı ?
he onu görmedim hocam kusuruma bakmayın.

işlemciniz ne hocam birde soğutucuyu aldınızmı?

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Alican ekinci
İşlemci 7800x3d düşünüyorum AM5 soket
7800x3d yi frost commander kule tipi ile soğutanlar var hocam.360mm de işinizi görür bence eğer 420 liği almadıysanız.asusun kasası gereksiz pahalı geliyor bana.

İşlemci 7800x3d düşünüyorum AM5 soket
7800x3d yi frost commander kule tipi ile soğutanlar var hocam.360mm de işinizi görür bence eğer 420 liği almadıysanız.asusun kasası gereksiz pahalı geliyor bana

• Konu Sahibi Konu Sahibi
7800x3d yi frost commander kule tipi ile soğutanlar var hocam.360mm de işinizi görür bence eğer 420 liği almadıysanız.asusun kasası gereksiz pahalı geliyor bana.
Hocam daha hiçbir şey almadım. 420 mm'yi şu yüzden istiyorum. Almışken en iyisini alayim. Serin serin çalışsın işlemci. Kasa olarak ben de o kasaya çok sıcak bakmıyorum dediğiniz gibi pahalı fakat her şey rog olunca onu da oyüzden seçtim fakat şart değil. Başka beyaz şık bir kasa var mıdır 420 mm radyatör destekleyen ?

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mehmetcan İvrendi
Ekipmanlarım beyaz olunca kasayı da beyaz dizsem mi diye düşünüyorum. Aklımdaki parçalar şunlar.

Ekran kartı olarak da 5000 serisi çıkınca 5090 veya 5080'in beyaz modelini almayı düşünüyorum

İşlemci için kullanacağın Sıvı soğutma iventus sitesinde 5400TL (siyahı) beyazıda ona yakın bı fiyattaydı geçen ama stok azdı bitmiş olabilir

-Sistem fiyatı çok yüksek duruyor istersen biraz daha araştır fiyat konusunu yani yine aynı parçayı al ama en azından fiyatları en uygun ve güvenilir yerlerden al

-!!! Eğer Bu Sisteme bu kadar para baycaksan en azından Bir Tane UPS al'da Sonra bir elektirik kesintisinde vs. Hepsi çöp olmasın!!

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Alican ekinci
Hocam daha hiçbir şey almadım. 420 mm'yi şu yüzden istiyorum. Almışken en iyisini alayim. Serin serin çalışsın işlemci. Kasa olarak ben de o kasaya çok sıcak bakmıyorum dediğiniz gibi pahalı fakat her şey rog olunca onu da oyüzden seçtim fakat şart değil. Başka beyaz şık bir kasa var mıdır 420 mm radyatör destekleyen ?
lianli lancool 3 lere bakınız hocam destekliyordu onlar 420mm

İşlemci için kullanacağın Sıvı soğutma iventus sitesinde 5400TL (siyahı) beyazıda ona yakın bı fiyattaydı geçen ama stok azdı bitmiş olabilir

-Sistem fiyatı çok yüksek duruyor istersen biraz daha araştır fiyat konusunu yani yine aynı parçayı al ama en azından fiyatları en uygun ve güvenilir yerlerden al

-!!! Eğer Bu Sisteme bu kadar para baycaksan en azından Bir Tane UPS al'da Sonra bir elektirik kesintisinde vs. Hepsi çöp olmasın!!
Hocam ben parçaları örnek amaçlı attım aslında. Sizlerin daha bütçe dostu bir önerisi varsa benim işime gelir. Ups olarak ise şunu alacam bu arada o iş tamam https://www.akakce.com/kesintisiz-guc-kaynagi/en-ucuz-powerful-pld-3000-3-000-va-fiyati,4718564.html

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk

beyaz kasa toplayın yani ekran kartı ram beyaz olmak zorunda değil ama tozu kiri gerçekten çok güzel saklıyor şıkta duruyor aynı zamanda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,406
Üyeler
156,326
Son üye
demeter
Top Bottom