Neler Yeni

Lütfen yardım bilgisayarıma virüs bulaştı !?

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Abdullah
ne yedeklemesi hocammm bas formatı geç. Başıma öyle bir virüs dadansa SSD HDD ne varsa atarım çöpe
adam rekabet oynuyor valorantta suan karspersky ile tarama yapıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal virüslerden olsa malwarebytes+adwcleanerle tarayıp üstüne de hitman pro ile son tarama yapmanı önerirdim de maşallah nasıl bir virüs bulaştırdıysan malwarebytes bile sökmemiş. Yedekleme yapmadan dümdüz formatı bas eğer önemli bilgilerin yoksa. Zaten anakarta bulaşan virüsse geçmiş olsun kanka yani.
anakarta bulastıgını nasıl anlıycamki

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Enes Tuncer
Senin ilacın format.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
adam rekabet oynuyor valorantta suan karspersky ile tarama yapıyorum

anakarta bulastıgını nasıl anlıycamki
Hocam hala format atmadın mı 3 saat geçmiş, adam almıştır alacağını zaten

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Kanka virüs degil de bir arkadasin dark comet ile seni trollüyor olabilir mi? Yani birisi bilgisayarins girip neden valorant oynasin ki

Sagittarius

80+ Silver
Yedek bile alma temiz kurulum yap yaparken interneti çek çünkü fotoğraflara kadar sızabilirler direk herşeyi sil Chipsete girecek kadarda güçlü bir virus olamaz

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Abdullah
kaspersky ile tam tarama yaptım trojan virüs tespit edildi sildim direk suan valoranta gırmıyor ama acaba düzelmişmidir ?

Kanka virüs degil de bir arkadasin dark comet ile seni trollüyor olabilir mi? Yani birisi bilgisayarins girip neden valorant oynasin ki
rus ama bu croshair ruscaydı gordugumde

Buraktyz

80+
acil yardım lütfen virüs bulaştı birisi bilgisayarımı kullanıyor az once valorant gırdım rus biri oynuyordu rekabet gırmıstı ne yapmam gerek ?
Msconfig açıp güvenli modu açıp yeniden başlatın alınca gizli klasörü göster diyip temp %temp% prefetch dosyalari sil virüsler genelde dosya konumu orasi sonra açıp malwarebytes indirip tam tarama yapın

Can...

80+ Platinum
kaspersky ile tam tarama yaptım trojan virüs tespit edildi sildim direk suan valoranta gırmıyor ama acaba düzelmişmidir ?

rus ama bu croshair ruscaydı gordugumde
Knk hala format atmadin mi çoktan temizden formatı atmış olman gerekti

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
Benim başıma da böyle bir olay geldi direk format attım fakat bütün bilgileri almıştı. İnstagram hesabım, google hesaplarım, riot hesaplarım discord falan bütün bilgileri aldılar her şeyim gitti kartlarımı iptal etmiştim Allah'tan geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Furkan Borakazi

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,881
İsim
Hacı
Sizin iyliğiniz için diyoruz. Lütfen format atın.

Top Bottom