Neler Yeni

M2 SSD tek slot sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
hocam en uygun 1 tb m2 ssd 2400 liradan başlıyor kinoxianın modeli var kullanmadım hiç iyidir diye düşünüyorum yinede foruma sormak yeterli olur

Eliot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Ala
hocam en uygun 1 tb m2 ssd 2400 liradan başlıyor kinoxianın modeli var kullanmadım hiç iyidir diye düşünüyorum yinede foruma sormak yeterli olur
hocam sığar diye düşünüyorum , ekran kartım ısınan bir model değil çoğu zaman fanı kapalı .

Ekler

• czxczxzx.jpg
    czxczxzx.jpg
    152.2 KB · Hit: 7
  • zxczczx.jpg
    zxczczx.jpg
    171.3 KB · Hit: 7
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
sığar büyük ihtimalle 1 slot yer kaplıyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet
Bu sorunu ben de yaşadım. 2 GB M2 SSD aldım. Yer olmadığı için psi X1 slotuna dönüştürücü ile taktım. Ancak sorun şu ki PC X1 slotu en fazla 500 MB hızlara izin veriyor. Doğal olarak aldığım m2ssd sata SSD hızında kullanıyorum. M2 SSD dönüştürücü ile kullanıp hız kaybı yaşamak istemiyorsaniz PS x4 slotu yani ekran kartı yuvasından gerek.

Not hatalarım olabilir uzman değilim sadece yaşadığım tecrübeyi aktardım. 🙂

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
kararımı değiştirdim hocam fotoğraftaki m2 ssd yi dönüştürücüye takacağım yeni alacağımı da ana slota takacağım o şekilde daha mantıklı .
siz nasıl isterseniz hocam yardım edebildiysem ne mutlu bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sorunu ben de yaşadım. 2 GB M2 SSD aldım. Yer olmadığı için psi X1 slotuna dönüştürücü ile taktım. Ancak sorun şu ki PC X1 slotu en fazla 500 MB hızlara izin veriyor. Doğal olarak aldığım m2ssd sata SSD hızında kullanıyorum. M2 SSD dönüştürücü ile kullanıp hız kaybı yaşamak istemiyorsaniz PS x4 slotu yani ekran kartı yuvasından gerek.

x4 slotu olmadığı için takamıyor maalesef

Eliot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Ala

Ekler

• eqwewqqw.PNG
    eqwewqqw.PNG
    99.2 KB · Hit: 8
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
anakartı pci 3.0 destekliyor olabilir intel kullanmadığım için bir şey diyemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendeki durum bu :(
1714237341699.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet
En temizi bütçe var ise 2 GB M2 SSD almak. Onu da tek M2 yuvasına takmak olur. Ben o şekil yaparım diye aldım. Sonra sıfırdan win falan kurmaya erindim 2 GB SSD içine de baya oyun indirdim. 500 MB hızlarda sata hızında kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,720
Üyeler
141,477
Son üye
azapeagle
Top Bottom