Neler Yeni

Macbook Air 2018 M1 sarj olmuyor.

krmusl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Uslu
Macbook Air 2018 bilgisayarımın sarjı tamamen bitti. Tekrar sarja taktığımda bilgisayarım sarj olmuyor adaptör ve kablo sağlam denedim çalışıyor ama bilgisayarım hiç bir şekilde sarj almıyor. SMC sıfırlamayı denedim ama sarjı olmadığı için hiç bir işlem yapamıyorum. Yazılımdan kaynaklandığını düşünüyorum bu bilgisayara nasıl tekrardan yazılım atabilirim. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim iyi akşamlar.

Existentia

80+ Silver
bir apple store'a götürün çözüyorlar hocam benzer bir sorun yaşadım test etmeme rağmen kablo sorunlu çıktı

krmusl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Uslu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir apple store'a götürün çözüyorlar hocam benzer bir sorun yaşadım test etmeme rağmen kablo sorunlu çıktı
Ürün Amerika’dan alındı bu yüzden destek konusunda biraz tedirginim malum servis ücretleri çok yüksek ama yine de çok teşekkür ederim yanıtınız için.

Existentia

80+ Silver
Ürün Amerika’dan alındı bu yüzden destek konusunda biraz tedirginim malum servis ücretleri çok yüksek ama yine de çok teşekkür ederim yanıtınız için.
Hocam oradaki çalışana sorununuzu kibar anlatırsanız yardımcı olmaya çalışıyorlar en azından şansınızı deneyin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,722
Üyeler
152,945
Son üye
srhn1244
Top Bottom