Neler Yeni

Macbook mu windows mu

Mbb6

80+
Sen 30 serisi bir cihaz alınca 3-5 senede çöp olmayacağı ne malum? Zaten o derece bir yükün altına girmeye ne gerek var? Normal bir ofis cihazı hatta masaüstü bir bilgisayar bile yeterli. Editörler açılsın yeter. Görüntü işlemeyeceksin ne de olsa.
Senin önerdiğin bir laptop varmı? Link atabilirmisin?

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
Ben olsam masaüstü bir linux sistem kurardım. 10.000 e çok güçlü bir laptop yok ama 10.000 e iyi sistem toplanır.

Mbb6

80+
Ben biraz taşınabilirlik olduğu için alıyorum. Yerim var ama modem odama uzak kablo çekmeye kalksam 25m kablo olması lazım. Daha öncede wifi adaptör kullandım ama çok kötüydü hemde şehir dışında okuyacağım(uzaktan öğretim fakültesi) olabilirse laptop+masaüstü olabilir bütçem 10k

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Senin önerdiğin bir laptop varmı? Link atabilirmisin?

Kod yazmak için yeterde artar. Bununla başlangıç seviyesi uygulamalar tasarlayabilir, yayımlayabilirsiniz. Crossplatform düşüncesi ilk adımlarda gereksiz kalıyor. IOS çünkü uygulamalar ve mağazaya giriş için bir miktar ödeme istiyor. Google Play'de daha ucuza yayımlama yapabilirsiniz.

Bi tık daha güçlü olsun derseniz de

Bunu önerebilirim. Oyuncu değil, ofis bilgisayarlarına yönelin. Oyun oynamayacaksınız, uygulama yazacaksınız.

• Beğen
Reaksiyonlar: Mbb6
Top Bottom