Neler Yeni

Macun değişikliği sonrası pc açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özcan Güneş
Arkadaşlar bilgisayarı 3 4 aydır kullanmıyorum. Az önce macun değişimini yaptım ve işlemci fanını takarken biraz zorlandım ama taktım. Ama bilgisayar şu anda açılmıyor. RAM'leri çıkardım taktım sonuç yine aynı. Anakartın ve ekran kartının ışıkları yanıyor fakat güç tuşuna bastığımda herhangi bir tepki yok. Kasanın üstündeki LED tuşuna bassam bile fan rengi değişmiyor. Bilgisayarım açılmıyor yardım eder misiniz?

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Psu tuşunu kapatmış olabilir misin 3-4 ay önce unutman normaldir öyleyse

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Arkadaşlar bilgisayarı 3 4 aydır kullanmıyorum. Az önce macun değişimini yaptım ve işlemci fanını takarken biraz zorlandım ama taktım. Ama bilgisayar şu anda açılmıyor. RAM'leri çıkardım taktım sonuç yine aynı. Anakartın ve ekran kartının ışıkları yanıyor fakat güç tuşuna bastığımda herhangi bir tepki yok. Kasanın üstündeki LED tuşuna bassam bile fan rengi değişmiyor. Bilgisayarım açılmıyor yardım eder misiniz?
power pinlerini çıkarmış olamazsınız dimi ?

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
Deniz Bey
anakart üzerinde uyarı ışığı mevcut mu cpu dram vga yazar nokta şeklinde led yanar birinde sorun olduğunda öyle bişey varsa orada yanan bi led varmı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,487
Üyeler
141,144
Son üye
huseyintorun
Top Bottom