Neler Yeni

Mad Catz MOJO M2 Hk. Bilgisi Olan?

Berjriko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Berk Korkmaz

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Sercan SAYİT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mouse u aldınız mı? Aldıysanız görüşlerinizi paylaşır mısınız?

Daha gelmedi, geldikten sonra biraz kullanıp deneyimleyeyim ona göre buraya yazabilirim ama sorun çıkartmadığı sürece mouse konusunda nasıl inceleme yapabilirim onu da bilemiyorum. :peepo1:

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Sercan SAYİT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mouse u aldınız mı? Aldıysanız görüşlerinizi paylaşır mısınız?
Razer Basiliks X Hyperspeed modelinden geçtiğim için çok hafif geldi ama hoşuma gitti. Razer gibi değil resmen yağ gibi kayıyor, bu iyi bir şey. Şimdilik şarjda ve sitesinden driver yükledim karmaşık değil aksine çok basit gözüküyor ayarları, hatta macro da gözüme çarptı ama macroluk bir oyun oynamıyorum şimdilik. Gözüme çarpan tek eksisi diyebileceğim klik sesleri Razer'a göre biraz daha yüksek.

Edit: Scroll'u yukarı kaydırırken bir ses geliyor, sanki orada bir parça oturmamış gibi tık tık ediyor çok rahatsız edici. Benzer sorunu MSI GM41 Lightweight modelinde de yaşamıştım. Sanırım hafif mouseların ortak sorunu olabilir, resmen içinde parça oynuyormuşcasına bir hissiyat. Hafif yapmanın kötü yönleri diye düşünüyorum, resmen kabuğun için boşmuş hissettiriyor. Ürünü iade edeceğim, umarım NetHouse sıkıntı çıkartmaz.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,287
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom