Neler Yeni

Maksimum 30 bin liraya telefon önerileri?

xitec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan
Bütçe
30.000
Merhaba, maksimum 30 bin TL bütçem var ve telefon alacağım. Aklımda birkaç model var. Bu cihazlardan hangisini tavsiye edersiniz?

Oyun oynayan birisi değilim ancak donma, takılma yaşatmayacak güçlü ve hızlı bir işlemci istiyorum.

Sosyal medyayı çok fazla kullanıyorum. Ön ve arka kamera kalitesi benim için oldukça önemli.

Şarj konusunda takıntım yok. Ekran boyutu da çok sorun değil.

Aklımdaki cihazlar;
İPhone 13
Xiaomi 12 Pro
Galaxy S23
Galaxy S22 Ultra
Xiaomi 13
Oneplus 9 Pro (Yurtdışı kayıtlı cihaz alacağım. Fiyat olarak diğerlerinden çok çok daha uyguna gelecek ama kararsızım. Ön kamerası ve pil ömrü kötü deniyor)

Önceliğim İphone 13 ancak bu zamanda hâlâ alınır mı emin değilim. Sizce İphone 13 sıkıntısız 4 sene götürür mü? Hız konusunda üzer mi? Yorumlarınızı bekliyorum. Farklı cihaz tavsiyeleriniz varsa eğer onları da değerlendirebilirim.

Cihangir

80+ Gold
iPhone 13 al yurt dışı alma imkanın var 14 pro al

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Merhaba, maksimum 30 bin TL bütçem var ve telefon alacağım. Aklımda birkaç model var. Bu cihazlardan hangisini tavsiye edersiniz?

Oyun oynayan birisi değilim ancak donma, takılma yaşatmayacak güçlü ve hızlı bir işlemci istiyorum.

Sosyal medyayı çok fazla kullanıyorum. Ön ve arka kamera kalitesi benim için oldukça önemli.

Şarj konusunda takıntım yok. Ekran boyutu da çok sorun değil.

Aklımdaki cihazlar;
İPhone 13
Xiaomi 12 Pro
Galaxy S23
Galaxy S22 Ultra
Xiaomi 13
Oneplus 9 Pro (Yurtdışı kayıtlı cihaz alacağım. Fiyat olarak diğerlerinden çok çok daha uyguna gelecek ama kararsızım. Ön kamerası ve pil ömrü kötü deniyor)

Önceliğim İphone 13 ancak bu zamanda hâlâ alınır mı emin değilim. Sizce İphone 13 sıkıntısız 4 sene götürür mü? Hız konusunda üzer mi? Yorumlarınızı bekliyorum. Farklı cihaz tavsiyeleriniz varsa eğer onları da değerlendirebilirim.
iphone 13 daha eskimedi ki neden alınmasın

şahin doğan

80+ Platinum
S23 veya iPhone 13. Önceliğim S23 olurdu.

xitec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka yorumu olan yok mu dostlar?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası