Neler Yeni

Öneri Maksimum 8.000TL'ye Kadar Monitör Önerisi

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Eymen

Peki bu video? 12400f işlemci var 5600 ile aynı sayılır ve videodaki değerler beni tatmin etti açıkçası 40 FPS üstü makul denilebilir çok akıcı değil ama takılma da yok. 10 oyundan 2 3 ü düşük fps diye diğer 7 oyunu 1440p yerine 1080p de oynamak mantıksız geliyor kendi açımdan
hangi oyun tatmin etti anlamadım alan wake 2 2k medium ayarlar 30fps mi?

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Eymen
Onun haricindekiler 30 FPS'e inmiyor en az 40 50lerde bu güzel bir oynanış sunar herhalde
işte olay orda 60fps bile bazen üzebiliyor ve fps sabit alınmaz sürekli değişir

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
işte olay orda 60fps bile bazen üzebiliyor ve fps sabit alınmaz sürekli değişir
Hocam 5 ten beri telefonda araştırma yapıyorum ve fikrim tamamen değişti 1080p alacam. Adam akıllı 2K IPS monitörler 8k dan başlıyor ve az FPS alacam. Zaten bilgisayarda fazla oturan bir insan değilim 2K için 3 4 bin lira fazladan verip üstüne görüntü kalitesi iyi olsa da düşük FPS'te oynamak mantıklı gelmedi. 3 4 bin lira benim için önemli bir para. @AlevFırtınası kardeşimin tavsiyesi üzerine AOC 24G4X almaya karar verdim onunla beraber bir ayar da çekeriz belki monitöre. Senin bu model hakkında düşüncelerin nedir?

Yanılmışım, baştan beri sen haklıydın kusura bakma hakkı neyse o verilmeli bir şeyin 😄

The GodFather

80+ Silver
Samsung g4 (ips) ve monster aryound a32 v2 (va) iki monitörü de aktif olarak kullanıyorum monster gözüme daha canlı geliyor. Artı olarak 3070ti da var 2k da bazı oyunlarda bana yetersiz geliyor. 4060ın seni 2k da tatmin edeceğini sanmıyorum ama yine de sen bilirsin

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Eymen
Hocam 5 ten beri telefonda araştırma yapıyorum ve fikrim tamamen değişti 1080p alacam. Adam akıllı 2K IPS monitörler 8k dan başlıyor ve az FPS alacam. Zaten bilgisayarda fazla oturan bir insan değilim 2K için 3 4 bin lira fazladan verip üstüne görüntü kalitesi iyi olsa da düşük FPS'te oynamak mantıklı gelmedi. 3 4 bin lira benim için önemli bir para. @AlevFırtınası kardeşimin tavsiyesi üzerine AOC 24G4X almaya karar verdim onunla beraber bir ayar da çekeriz belki monitöre. Senin bu model hakkında düşüncelerin nedir?

Yanılmışım, baştan beri sen haklıydın kusura bakma hakkı neyse o verilmeli bir şeyin 😄
hiç sorun değil dostum aoc gayet kaliteli bir marka, bu fiyat bandında alınabilecek en iyilerden şimdiden hayırlı olsun

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
hiç sorun değil dostum aoc gayet kaliteli bir marka, bu fiyat bandında alınabilecek en iyilerden şimdiden hayırlı olsun
Eyvallah çok sağolasın eline koluna sağlık yardımcı olduğun için.

Bu sistemi almıştım genel olarak bi görüşlerini alabilirim eğer istersen :)

SSD'yi Crucial 1TB'a yükseltmiştim kasayı da Cougar yapmıştım @DR. BİYOLOJİ abimin yorumundan görerek sağolsun o olmasa belki direk Rampage alacaktım.

Bu arada

Screenshot_53.png

AOC 24G4X bundan tam on gün önce 1000 TL daha ucuzmuş şu an bi tık üzdü beni vatandan sistemimi takip ediyorum şu an montaj aşamasında olduğu yazıyor o kargoya verildiği zaman mı versem diyorum belki indirim falan olur gene :D Tekrar fiyatı düşer mi acaba beklesem mi?

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Eymen

SSD'yi Crucial 1TB'a yükseltmiştim kasayı da Cougar yapmıştım @DR. BİYOLOJİ abimin yorumundan görerek sağolsun o olmasa belki direk Rampage alacaktım.

Bu arada

Alıntıyı görüntüle

AOC 24G4X bundan tam on gün önce 1000 TL daha ucuzmuş şu an bi tık üzdü beni vatandan sistemimi takip ediyorum şu an montaj aşamasında olduğu yazıyor o kargoya verildiği zaman mı versem diyorum belki indirim falan olur gene :D Tekrar fiyatı düşer mi acaba beklesem mi?
dostum sistem çok güzel ve ucuz, sistemde öneri verseydim ssd yi 1tb yap derdim onuda yapmışsın hayırlı olsun. r5 5600 için stock soğutucu yeterlimi emin değilim onun yerine bütçen olursa bide kule tipi soğutucu almanı öneririm. Monitör piyasası çok oynak bu aralar yapacak yorumum yok senin kararın.

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
dostum sistem çok güzel ve ucuz, sistemde öneri verseydim ssd yi 1tb yap derdim onuda yapmışsın hayırlı olsun. r5 5600 için stock soğutucu yeterlimi emin değilim onun yerine bütçen olursa bide kule tipi soğutucu almanı öneririm. Monitör piyasası çok oynak bu aralar yapacak yorumum yok senin kararın.
Monitör piyasası neden oynuyor yahu düğünü mü var 😄

Almadığımı kim söyledi 😎 normalde 500 liraya dark freezer x123 de vardı ama hadi dedim kallavi bi şey olsun 👌 Kargoya verilmiş bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Eray kalafat
2k 2560x1080
144hz üstü fark etmez
Min 1 ms
Bütçe 5-8arası

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar şuan düşünüdüğüm monitör;

Hocam bütce 10k olsaydı benimde 2yıldır kullandığım ve hiç sorun yaşamadığım aocnin şu https://ty.gl/h8eyvjvv6s8pi monitör ünü tercih edebilirsin iyi günler

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı

Bu arada

Alıntıyı görüntüle

3750 olanlar ölü pikselliydi en düşük 4500e falan düşmüştü o monitör takip ettigim bi cihaz

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,758
İsim
kilan embappe
2k 2560x1080
144hz üstü fark etmez
Min 1 ms
Bütçe 5-8arası

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar şuan düşünüdüğüm monitör;

Alabileceğiniz maksimum panel kalitesini alırsın.

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
Top Bottom