Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Manli RTX 2060 SUPER 5106TL!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Emirz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Emir Eski
Şu çoluk çocuk tayfa konu açmadan önce satıcıların profiline bakmayı ne zaman öğrencek acaba? miningden elinde kalan 2. el ürünleir satıyor.
Böyle büyük indirimler anlık olarak olur ve hemen tükenir. Ben paylaşmadan önce ona bak şuna bak diye şey yaparsam gerçek indirimler daha forum göremeden bitebilir. Paylaşımlardan benim bir çıkarım yok ve millet faydalansın diye paylaşıyorum. Çoluk çocuk diyerek ne ima etmeye çalışıyorsunuz? 20 yaşındayım ve kendi açtığım konulardan da memnunum. Beni yargılamak senin gibi birine düşmedi. Teşekkürler.

+Sen de mesaj yapmadan önce konudaki önceki mesajlara zaten baksaydın neden "İndirim Bitti" seçeneğine tıkladığımı da bilirdin.

no-name

80+ Silver
Böyle büyük indirimler anlık olarak olur ve hemen tükenir. Ben paylaşmadan önce ona bak şuna bak diye şey yaparsam gerçek indirimler daha forum göremeden bitebilir. Paylaşımlardan benim bir çıkarım yok ve millet faydalansın diye paylaşıyorum. Çoluk çocuk diyerek ne ima etmeye çalışıyorsunuz? 20 yaşındayım ve kendi açtığım konulardan da memnunum. Beni yargılamak senin gibi birine düşmedi. Teşekkürler.

+Sen de mesaj yapmadan önce konudaki önceki mesajlara zaten baksaydın neden "İndirim Bitti" seçeneğine tıkladığımı da bilirdin.
Konudaki kendi mesajınızı rapor et diyerek konuyu kapattırabilirsiniz

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
Buna pazar yeri kurduran Hepsiburada da hata. Trendyol da aynı bu şekilde. Şunu düzeltmeleri gerekiyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom