Neler Yeni

Masaüstü mü laptop mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Gökçe
Arkadaşlar selamlar
Bu sene lise 2. sınıfa geçtim
Halihazırda evde 1 tane masaüstü bilgisayarım var orta seviye.Fakat onu kardeşime vermeyi düşünüyorum ve kendime de yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum
İkilemde kaldım
Laptop mu alsam yoksa masaüstü mü alsam diye
8000tl bütçem var.Genelde evden dışarı fazla çıkmam ama bazen kuzenlerime gidiyorum bazen ankaraya tatil yapmaya vs. gidiyorum.
Laptop olarak Acer nitro 5 ya da Asus TUF serisi düşünüyorum monster'ın sorunlarından dolayı.
Edit,tasarım,siber güvenlik işleri ve oyun için alıyorum
Bana tavsiyeniz ne olurdu? Eğer tavsiyeniz bir sistemse sistemin linkini atmayı unutmayınız
Şimdiden herkese teşekkürler

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Masaüstü daha olumlu olur seyehat etmiyorsan

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
masaüstü avantajları:
Daha performanslı
Daha az ısınıyor
Daha büyük ekran
Daha iyi klavye
Daha geniş yükseltme imkanı
Laptop'un avantajları:
Taşınılabilir
Çok seyahat edenler için ideal
Yatakta film izlemek isteyenler için ideal .d

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,722
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Üniversitede de kullanırım diyorsan laptop al. Üniversiteye geçince laptop alırım diyorsan canavar gibi bir kasa topla

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Gökçe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle söyliyim laptop ile çok ağır oyunlar oynamam battlefield gibi.Maximum GTA V
Genel olarak edit tasarım işleri için alıcam ama bu laptoplar kendi kendine bozuluyor ve garantisi bitince parayla yaptırma durumu ortaya çıkıyor.Ondan dolayı da masaüstü düşündüm.Masaüstü alırsamda yanımda götüremem ve üniversite için kendime yeni bir laptop almam gerekcek

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,722
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Şöyle söyliyim laptop ile çok ağır oyunlar oynamam battlefield gibi.Maximum GTA V
Genel olarak edit tasarım işleri için alıcam ama bu laptoplar kendi kendine bozuluyor ve garantisi bitince parayla yaptırma durumu ortaya çıkıyor.Ondan dolayı da masaüstü düşündüm.Masaüstü alırsamda yanımda götüremem ve üniversite için kendime yeni bir laptop almam gerekcek
Durumun müsaitse dediğim gibi üniversitede laptop alırsın. Bütçeyi zorlamak istemiyorsan 8k'lık bir laptop da işini görür ama üniversiteye geçince +4 yıl toplam 6 yıl işini görür mü bilmem. Durumun varsa üniversiteye geçince almak daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Keko/kedi 3000
Arkadaşlar selamlar
Bu sene lise 2. sınıfa geçtim
Halihazırda evde 1 tane masaüstü bilgisayarım var orta seviye.Fakat onu kardeşime vermeyi düşünüyorum ve kendime de yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum
İkilemde kaldım
Laptop mu alsam yoksa masaüstü mü alsam diye
8000tl bütçem var.Genelde evden dışarı fazla çıkmam ama bazen kuzenlerime gidiyorum bazen ankaraya tatil yapmaya vs. gidiyorum.
Laptop olarak Acer nitro 5 ya da Asus TUF serisi düşünüyorum monster'ın sorunlarından dolayı.
Edit,tasarım,siber güvenlik işleri ve oyun için alıyorum
Bana tavsiyeniz ne olurdu? Eğer tavsiyeniz bir sistemse sistemin linkini atmayı unutmayınız
Şimdiden herkese teşekkürler
Masaüstü tabii ki bu soruyu sormak bu ikisinin arasında kalmak bile çok yanlış affedilemez bir hatadır benim için volkan erkut abimizin youtube da paylaştığı video yu izle bunu sorguladığın için pişman olacaksın

Top Bottom