Neler Yeni

Mastürbasyon nasıl bırakılır?

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet Yazıcı
Ya böyle yasaklayabileceğim bişey yok mu mesala ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor telefon uyarı verse girme o uygulamaya diye kendimi durduramıyorum bir kaç gün arayla yapıyorum ama kurtulamıyorum (lütfen dalga geçmeyin ciddiyim)

Spora yazilabilir miyim 17 yasındayim pc olsa aslında hiç çekmem ama can sıkıntısından yapiyorum

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,634
İsim
Hacı
Babana bilgisayar aldır (!) :D

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Biraz dışarı çık hava al ders çalış asosyal insan

TahinPekmez

80+ Silver

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pc olsa öttürürsün :p
Kanka yok ya hayatında hic kisisel bilgisayarim olmadı dolayisiyla oyun zevkimide alamadim sen düşün o aklımda bile olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz dışarı çık hava al ders çalış asosyal insan
Aga tek başıma cıkmayı hic sevmiyorum ya

Kanka yok ya hayatında hic kisisel bilgisayarim olmadı dolayisiyla oyun zevkimide alamadim sen düşün o aklımda bile olmaz

Tek ciksamda telefona bakarim buyuk ihtimal 😅

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Çözümü yok o koca kıçını dışarıya götür sevmediğin bir işi sanki çok seviyormuş gibi taklit et biliyorum saçma ama işe yarıyor

TahinPekmez

80+ Silver

inşallah öyle olur ama oyundan sıkıldınmı mola vermek için patlatırsın bir tane, sonra tekrar oyuna. 3 güne bir yap bari

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet Yazıcı
Çözümü yok o koca kıçını dışarıya götür sevmediğin bir işi sanki çok seviyormuş gibi taklit et biliyorum saçma ama işe yarıyor
He bak mesala iş dedin aklima geldi işimde olsa hiç aklımda olmaz beni bişeyin oyalamasi lazim bi ders çalişmayi deniyim

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
He bak mesala iş dedin aklima geldi işimde olsa hiç aklımda olmaz beni bişeyin oyalamasi lazim bi ders çalişmayi deniyim
bendede böyle sorunlar vardı ama bu yazdan sonra açıldım artık oyunlar sıkıcı gelmeye başladı sadece twitch yayınları izliyorum ve ders çalışmaktan cinsel konuları düşünme vaktim bile olmadı 2 haftadır yapmıyordum galiba böyle böyle temelli bırakıp normal bir hayat yaşayacağım

Aykut D.

80+ Gold
Ya böyle yasaklayabileceğim bişey yok mu mesala ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor telefon uyarı verse girme o uygulamaya diye kendimi durduramıyorum bir kaç gün arayla yapıyorum ama kurtulamıyorum (lütfen dalga geçmeyin ciddiyim)

Spora yazilabilir miyim 17 yasındayim pc olsa aslında hiç çekmem ama can sıkıntısından yapiyorum
Hocam yapmazsanda ereksyon sorunu yaşarasın . Arada bi yapacan.

Top Bottom