Neler Yeni

Mastürbasyon nasıl bırakılır?

Livaković

80+ Silver
Ya böyle yasaklayabileceğim bişey yok mu mesala ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor telefon uyarı verse girme o uygulamaya diye kendimi durduramıyorum bir kaç gün arayla yapıyorum ama kurtulamıyorum (lütfen dalga geçmeyin ciddiyim)

Spora yazilabilir miyim 17 yasındayim pc olsa aslında hiç çekmem ama can sıkıntısından yapiyorum
Bırakılarak.

Farway

80+ Silver
Bırakılmaz.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
sevim başkasına varınca bile mert çekiyor. sen nasıl temelli bırakıcan?

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Vesalius
Ya böyle yasaklayabileceğim bişey yok mu mesala ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor telefon uyarı verse girme o uygulamaya diye kendimi durduramıyorum bir kaç gün arayla yapıyorum ama kurtulamıyorum (lütfen dalga geçmeyin ciddiyim)

Spora yazilabilir miyim 17 yasındayim pc olsa aslında hiç çekmem ama can sıkıntısından yapiyorum
gün aşırı yapılan masturbasyonun bir zararı yok gayet normal. neden suçluluk duygusu çekiyorsunuz bunu anlamıyorum. Sosyal hayatınızı, eğitiminizi ve diğer aktivitelerinize zaman ayırmanızı engelleyecek düzeye gelmediği sürece masturbasyon göz kırpmanız kadar doğaldır.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,690
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bendede böyle sorunlar vardı ama bu yazdan sonra açıldım artık oyunlar sıkıcı gelmeye başladı sadece twitch yayınları izliyorum ve ders çalışmaktan cinsel konuları düşünme vaktim bile olmadı 2 haftadır yapmıyordum galiba böyle böyle temelli bırakıp normal bir hayat yaşayacağım
Bende kendime bi söz vermiştim manitam olursa eğer bırakacağım diye (hala manitam yok) ancak ayda 1 bilemedin 2 kez yapıyorum oda kramp girmemesi için bi kere kramp girdi iflahım kesildi kramp geçene kadar çok kötü durumdaydım

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Vesalius
bendede böyle sorunlar vardı ama bu yazdan sonra açıldım artık oyunlar sıkıcı gelmeye başladı sadece twitch yayınları izliyorum ve ders çalışmaktan cinsel konuları düşünme vaktim bile olmadı 2 haftadır yapmıyordum galiba böyle böyle temelli bırakıp normal bir hayat yaşayacağım
masturbasyon yapmak değil dediğiniz gibi 2 hafta yapmamak anormal bir durum. sanki kötü bir şeymiş gibi bıraktım demeniz toplumsal yapının ve yanlış cinsel eğitimin göstergesi.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
685
İsim
Sercan GÖKALP

Abisi ergensin kanın hızlı akıyor işte neyi abartıyorsunuz bu Z kuşağıda bir şeyi 2 kere yapmasın hemen bir takıntı kafasına giriyor. Makine gibi çocuksun haftada 2 patlat geç işte ne değişik insanlarsınız. Ayrıca PC olsa sen kesin "koca ekranda da tadı bir ayrı oluyor" diyp yapıştırırsın kesin hiç güvenesim gelmedi

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Abisi ergensin kanın hızlı akıyor işte neyi abartıyorsunuz bu Z kuşağıda bir şeyi 2 kere yapmasın hemen bir takıntı kafasına giriyor. Makine gibi çocuksun haftada 2 patlat geç işte ne değişik insanlarsınız. Ayrıca PC olsa sen kesin "koca ekranda da tadı bir ayrı oluyor" diyp yapıştırırsın kesin hiç güvenesim gelmedi
7dak ikada yapıştır koç:)

Top Bottom