Neler Yeni

mat bilgisayar güvenilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ryzen 9 eren x 3d
İlgilendiği Kategoriler
pc kafalı
merhaba arkadaşlar ekran kartı alcaktım mat bilgisayar uygundu ama adını hiç duymadım acaba mat bilgsayar güvenilir mi?

Mesela neden güvenilmez firmayız. N11 de 5.0 notu olan bir firma. Amazonda lakin benzer size ne yaşattık. Tüm ürünlerimizi Bahçelievler İSTANBUL adresimizden elden teslim alabiliyorsunuz 7 yıllık firma size ne yaşattık ? @codcubiri

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Tsunade m
LAN FDSGADFGADFHADFGHADFGFDGAHFADG

Gerçekten anlam veremiyorum bu işlere. Bu çocuk oyuncağı değil biz firma kurmuş risk almış iş yapıyoruz. Biri oradan 2 tuşa basıyor tamam oldu. en az 25.000 resmi satışı olan bir firmayız gerçekten çok merak ediyorum. 100 olumlu alışveriş yapan insandan 1 i zor yorum yazar. Bir tane kargo firması kaynaklı eksiklik olsa destana döner olay ve karalamalar. Ailemizi geçindiriyoruz biz kazancımızla. Bence yazarken birde kaynak ve olay göster en temizi.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
Gerçekten anlam veremiyorum bu işlere. Bu çocuk oyuncağı değil biz firma kurmuş risk almış iş yapıyoruz. Biri oradan 2 tuşa basıyor tamam oldu. en az 25.000 resmi satışı olan bir firmayız gerçekten çok merak ediyorum. 100 olumlu alışveriş yapan insandan 1 i zor yorum yazar. Bir tane kargo firması kaynaklı eksiklik olsa destana döner olay ve karalamalar. Ailemizi geçindiriyoruz biz kazancımızla. Bence yazarken birde kaynak ve olay göster en temizi.
çok takmayın hocam bilgisizce yazılmış bir yorum

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,024
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hatta şöyle yapabiliriz. @codcubiri seni firmamızda ağırlayalım. Kahve ikramımız eşliğinde hem bizi tanı hem güvenilirlik konusunda yaşadığın durumu paylaş benzeri bir daha olmasın diye eksiğimiz varsa düzeltelim.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,024
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Eski seri ürünler yok maalesef hocam :D Güncel stok vs için sitemizi yada amazon.com.tr üzerindeki MAT PC satıcısını takip edebilirsiniz. N11 Getire satıldıktan sonra yönetimsel kararlar neticesinde şu anda sadece 1 ay koşulsuz iadesi ile TR de en uzun süre memnuniyet sağlayan satıcı üzerinden devam ediyoruz.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,024
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Eski seri ürünler yok maalesef hocam :D Güncel stok vs için sitemizi yada amazon.com.tr üzerindeki MAT PC satıcısını takip edebilirsiniz. N11 Getire satıldıktan sonra yönetimsel kararlar neticesinde şu anda sadece 1 ay koşulsuz iadesi ile TR de en uzun süre memnuniyet sağlayan satıcı üzerinden devam ediyoruz.
Yakınmış birsey lazım olursa alırız artık teşekkür ederim.

Top Bottom