Neler Yeni

Matepad 11 kullanan arkadaşlara sorularım var

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ahmet Yıldırım
Arkadaşlar öncelikle tablet olarak S7 FE düşünüyordum. 15 gündür takip ediyorum ve doğru düzgün indirime girmiyor. Amacım üniversitede not almak, pdf açmak ve video izlemek. Samsung S7 FE'yi 9300 TL'ye alabiliyorum ama kılıf ekran koruması derken fiyat 10k ya çıkıyor. Ben de Matepad 11'e bakayım dedim. 9500 gibi bir fiyata Mouse, kalem, kılıf (klavyeli) ve tableti alabiliyorum. Ama bazı sıkıntılar var. Sorularım şu şekilde:
1-Bölümüm İngilizce bir bölüm olduğu için bazen bazı cümleleri gerek PDF gerekse tarayıcı üzerinden anlık olarak çevirebilmem gerek. Metni seçip direkt olarak çevirisini üst tarafta görmek istiyorum. Bu özellik Matepad 11'de var mı?
2- Gbox üzerinden açılan Youtube split ekrana eklenebiliyor mu?
3- Üniversitemin uygulamasını indirdiğimde oradan bana gönderiler PDF, slayt ve ders notlarını sıkıntısız bir şekilde indirebilir miyim?
4- Matepad kullanan arkadaşlar gerçekten Google servislerini stabil olarak kullanabiliyor musunuz?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu 5 kere upladım hala cevap yok. Kimse kullanmıyor mu?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Fatih Ayhan
Kardeşim kullanıyordu, bildiğim kadarıyla cevaplayayım.

1 - ekran bölme özelliği olması gerekiyor, yarı yarıya destekleyen uygulamaları kullanabiliyorsunuz. Pencere şeklinde oluyor mu emin değilim.
2 - bunu bilmiyorum
3 - herhangi bir uygulamadan bir şey indirme konusunda sıkıntı yaşadığımızı hatırlamıyorum.
4 - google servislerinin hepsi stabil olarak çalışmıyor ama youtube vanced ile youtube düzgün bir şekilde kullanılabiliyordu. Diğer servislerin bir kısmını kullanmıyorduk bir kısmını düzgün çalıştıramadık. Ben çok uğraşmadım açıkçası o konuya. Araştırmak lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternette hiç incelemesi yok mu? Bir onlara göz gezdirin istediğiniz özellikler ya da alternatifleri muhtemelen vardır.

Top Bottom