Neler Yeni

MAVİ EKRAN HATASI ALIYORUM ACİL YARDIM EDERMİSİNİZ

Sane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yılmaz
RYZEN 7 5800X
MSI MAG X570 TOMAHAWK ANAKART
16 GB RAM 3600MHZ
SIVI SOĞUTMA
M2 KİBGSTOM 1TB SSD

AMA BUNA RAĞMEN GTA VE DİĞER GRAFİK AĞIR OYUNLARDA SÜREKLİ MAVİ EKRAN HATASI ALIYOUM
Bİ YOLUNU BİLEN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Yusuf
RYZEN 7 5800X
16 GB RAM 3600MHZ
SIVI SOĞUTMA
M2 KİBGSTOM 1TB SSD

AMA BUNA RAĞMEN GTA VE DİĞER GRAFİK AĞIR OYUNLARDA SÜREKLİ MAVİ EKRAN HATASI ALIYOUM
mavi ekran verdiğinde ekrandaki kodu paylaşmanız daha doğru olacak. ram olabilir driver olabilir başka bir program olabilir birsürü çeşitlemeleri mevcut mavi ekran yediğinde bi fotosunu çekebilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz. yada minidumb dosyasını paylaşabilirseniz. eğer bilmiyorsanız direk mavi ekrandaki kodu almaya çalışın

Sane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mavi ekran verdiğinde ekrandaki kodu paylaşmanız daha doğru olacak. ram olabilir driver olabilir başka bir program olabilir birsürü çeşitlemeleri mevcut mavi ekran yediğinde bi fotosunu çekebilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz. yada minidumb dosyasını paylaşabilirseniz. eğer bilmiyorsanız direk mavi ekrandaki kodu almaya çalışın
Mesaj otomatik birleştirildi:

minidump dosyasını atınız hocam @Mehmet Yılmaz bence okuyabilir minidump dosyasını
https://drive.google.com/file/d/1fc2wWROh5YHA_td8iXu-sxHpNUiYCn-w/view?usp=sharing Minidump dosyasını istemiştin

Ekler

• 4ce1043a-1b2d-4622-84d5-800da1398ac0.jpg
    4ce1043a-1b2d-4622-84d5-800da1398ac0.jpg
    144.2 KB · Hit: 27

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,813
İsim
Emre Zengin
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://drive.google.com/file/d/1fc2wWROh5YHA_td8iXu-sxHpNUiYCn-w/view?usp=sharing Minidump dosyasını istemiştin
- AMD Ryzen Master'ı kaldır.
- MSI Center'i kaldır hocam.
- Tam emin olamadım ama Pubg Mobile oynuyorsan BIOS'tan SVM Mode'u aktif eder misin? Eğer sorun devam ederse Gameloop'u kaldırın.
- Valorant Vanguardı kaldırın hocam.
Bu dediklerimi aynen yap hocam. Eğer sorun devam ederse yeni Minidumpları paylaşır mısın?

• Beğen
Reaksiyonlar: Sane

Sane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yılmaz
- AMD Ryzen Master'ı kaldır.
- MSI Center'i kaldır hocam.
- Tam emin olamadım ama PUBG Mobile oynuyorsan BIOS'tan SVM Mode'u aktif eder misin? Eğer sorun devam ederse Gameloop'u kaldırın.
- Valorant Vanguardı kaldırın hocam.
Bu dediklerimi aynen yap hocam. Eğer sorun devam ederse yeni Minidumpları paylaşır mısın?
sorunum devam ediyor pubg oynerken herhangi sorun yok ayni şekil volarantada sorun olmuyor ama gta da belli bir süre sonra aynı hatayı alıyorum yeni dosya burda yardımcı olursanız sevinirim https://drive.google.com/file/d/1NFbngvCFZ6gY7KkcWsf5IuDnPxTeq2rg/view?usp=sharing @Emmree

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,365
İsim
SEYF
RYZEN 7 5800X
16 GB RAM 3600MHZ
SIVI SOĞUTMA
M2 KİBGSTOM 1TB SSD

Ekran kartın ne ?

Top Bottom