Neler Yeni

Mavi ekran hatası alıyorum yardımcı olun lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Yıldırım
Merhaba, bilgisayar sürekli mavi ekran hatası veriyor. Bu hata için DMP dosyasının incelenmesi gerektiğini öğrendim, konu hakkında yardımcı olur musun dmp dosyasını ekliyorum.

Bu linkten dosyayı indirilebilirsiniz, lütfen konu hakkında bana yardımcı olun çok ihtiyacım var ekran kartı harici hangi parçada sorun varsa değiştirmeye razıyım.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Donanımsal arıza yok.

SteelSeries yazılımını silin. Ekran kartı ve sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurun. Chipset sürücünüzü güncelleyin. Ağ kartı sürücünüzü güncelleyin. Kamera sürücüsünü silin. Windows Defender'ı devre dışı bırakın.

Ayrıca bunu yükleyin:

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@MisakiTaro Merhaba, öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim ama şunu belirteyim. Bilgisayara 5-10 kere format attık sıfırdan kurduk hata hiçbir şekilde düzelmedi itopyadan alındığı için garanti kapsamında götürdük fakat hatayı bulamadılar ve bir süre sonra tekrar hata vermeye başladı birde hata verdiğinde anakart üzerinde cpu ışığı yanıyor ama bazen yanıyor bazen yanmıyor buna yönelik acaba işlemcimizde mi sorun var diye düşündük. Lütfen buna da bir cevap verebilirseniz dediğiniz gibi adımları yapalım bize adım adım anlatabilirseniz harika olur emekleriniz için çok teşekkür ederim şimdiden.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
@MisakiTaro Merhaba, öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim ama şunu belirteyim. Bilgisayara 5-10 kere format attık sıfırdan kurduk hata hiçbir şekilde düzelmedi itopyadan alındığı için garanti kapsamında götürdük fakat hatayı bulamadılar ve bir süre sonra tekrar hata vermeye başladı birde hata verdiğinde anakart üzerinde cpu ışığı yanıyor ama bazen yanıyor bazen yanmıyor buna yönelik acaba işlemcimizde mi sorun var diye düşündük. Lütfen buna da bir cevap verebilirseniz dediğiniz gibi adımları yapalım bize adım adım anlatabilirseniz harika olur emekleriniz için çok teşekkür ederim şimdiden.
İstiyorsanız TeamViewer şifre ve ID verin. Bağlanıp yardımcı olayım.

Ayrıca işlemci arızası olduğunu düşünmüyorum. RAM'lerin yerlerini değiştirin ve uçlarını silin. XMP açıksa kapatın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,251
Üyeler
141,957
Son üye
AlpEren.55
Top Bottom