Neler Yeni

Mavi ekran

Oktykc01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Oktay kici
Oyunlarda belli aralıklarla mavi ekran alıyorum reset attığımda bilgisayar normal çalışıyor bir saat falan sonra yine mavi ekran aliyorum cozumu nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bayram Baş
Oyunlarda belli aralıklarla mavi ekran alıyorum reset attığımda bilgisayar normal çalışıyor bir saat falan sonra yine mavi ekran aliyorum cozumu nedir?
bilgisayar özeliklerini yazarsan ona göre daha yardımcı olabiliriz birde muhtemelen işlemci fazla ısınıyordur oda mavi ekrana düşüyordur yada ramler çakışıyorşa sen bilgisayar özeliklerini ve ne oynadıgını söyle bakalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Berkay
bilgisayar özeliklerini yazarsan ona göre daha yardımcı olabiliriz birde muhtemelen işlemci fazla ısınıyordur oda mavi ekrana düşüyordur yada ramler çakışıyorşa sen bilgisayar özeliklerini ve ne oynadıgını söyle bakalım
Aynen.

Oktykc01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Oktay kici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar ozelliklerim bu arkadaslar
Pentium(R) dual core cpu E6700 3.20 ghz
Rem 4 gb
64 bit
Bu arada remlerin yerini degistirdim

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Mavi ekran hata kodu ne diyor?

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Tüm donanım arızalarından, hatalı yada eksik yüklenmiş sürücülerden ve bir kısım programlardan dolayı mavi ekran hatası almak mümkün.
Diğer taraftan forumda Minidump dosyası okumasını bilen arkadaşlar olsa daha güzel olacak.

Control Panel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Barış
Discord
kolonya#1389
Ekran kartınızı ve işlemcinizi güncellemeyi deneyin.

Oktykc01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Oktay kici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya genelde pes 13 veya mount and blade oynarken mavi ekran aliyorum hata koduna hic bakmidim benim pek bilgisayarla bilgim yok ama mesela bana valorand beta cikti ben o oyunu yukledim aciyor ama cok kasıyor onda mavi ekran almadim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartınızı ve işlemcinizi güncellemeyi deneyin.
Nasıl guncelleyebilirim bilmiyorum ama oyle bilgisayarı karistirirken farkettim surunum guncelle diye baktim da yok guncel gozukuyordu

Top Bottom