Neler Yeni

Max 250 TL mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Batuhan Pakır
Arkadaşlar elimin uzunluğu 19cm genişliği 10 cm öncelikle bunun bilgisini vereyim. Ne çok küçük bir mouse istiyorum ne de büyük elime oturacak ışıklı mışıklı olmasına gerek yok, sadece oynadığım oyunlarda işimi görecek bir mouse arıyorum.
Oyunlar;
valorant
cs go
Rainbow(almayı düşünüyorum yine fps oyunu bildiğiniz gibi)

Çokta anlamıyorum makro tuş dpi ama şöyle söyleyeyim aliexprestten aldığım oyuncu faresi dpi bilmesem hep oyunlar da düşük sensivity ile oynuyorum cs go da 1.3 valorantta 1 de mesela.

yani yardımcı olursanız sevinirim

SkyBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Selim Kayhan
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaiım aldı bendede katar pro var ama kata pro biraz küüçük elliler için

tavsiye ederim m3 ü

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Tutuş şeklinizi belirteydiniz.

https://www.itopya.com/logitech-g-mx518-gaming-mouse/ 2002 tasarımı olmasına rağmen hero 16k sensör bulunmakta. 400ips, 16.000 dpı ve 40g ivme sağlamakta hero 25k sensör'ün 50g ivme yerine 40g ivmesi bulunan halidir.

Gayet ergonomiktir önerebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
D D
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Batuhan Pakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tavsiye ederim m3 ü
peki daha düşük bir fiyatta öneriniz var mı 250 yazmamın sebebi en en son çıkacağım fiyattı açıkçası 200 bandında var mıdır acaba ben de katar proyu sorucaktım size ama küçük dediğinize göre hiç araştırmama gerek yok sanırım

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
peki daha düşük bir fiyatta öneriniz var mı 250 yazmamın sebebi en en son çıkacağım fiyattı açıkçası 200 bandında var mıdır acaba ben de katar proyu sorucaktım size ama küçük dediğinize göre hiç araştırmama gerek yok sanırım
Daha çok fingertip kullanan kişilere önerdiğim bir üründür kendisi.

Onun yerine redragon m808 alabilirsiniz aynı sesöre sahip ikiside. Ama mx518 bu bütçede hepsini eziyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Batuhan Pakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepinizin eline emeğine sağlık ilginiz için teşekkür ederim. MX518 araştırıyorum biraz daha evet görüntü çok retro dursa da yorumlar gayet iyi deniyor sanırım onu alacağım ama bir kaç öneri geldi. Logitech G102 gibi aoc gm500drbe modeli gibi

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Hepinizin eline emeğine sağlık ilginiz için teşekkür ederim. MX518 araştırıyorum biraz daha evet görüntü çok retro dursa da yorumlar gayet iyi deniyor sanırım onu alacağım ama bir kaç öneri geldi. Logitech G102 gibi aoc gm500drbe modeli gibi
g102'de mercury sensör olduğu söylenmesine sağmen reddit üzerinde bir arkadaş açtığında içinde mercury sensrün olmadığı isimsiz bir sensör ile karşılaşıyor önermem bu yüzden.

gm500 hakkında pek bir bilgim yok ancak alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Batuhan Pakır
g102'de mercury sensör olduğu söylenmesine sağmen reddit üzerinde bir arkadaş açtığında içinde mercury sensrün olmadığı isimsiz bir sensör ile karşılaşıyor önermem bu yüzden.

gm500 hakkında pek bir bilgim yok ancak alınabilir.

Açıkçası uzun süre beni yolda bırakmayacak bir model arıyorum ilk öneriniz olan logitech listemde şuan büyük bir ihtimal onu alacağım bu markalar hem fiyat olarak hem de kalite olarak onunla yarışacak gibi değil.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Açıkçası uzun süre beni yolda bırakmayacak bir model arıyorum ilk öneriniz olan logitech listemde şuan büyük bir ihtimal onu alacağım bu markalar hem fiyat olarak hem de kalite olarak onunla yarışacak gibi değil.
Yarışır ancak hiç biri mx518'in sensörü ile yarışamaz. :D

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide