Neler Yeni

Max 300TL'ye kibar 7.1 Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Abdurrahman
Arkadaşlar şuan elimde James Donkey 711 bulunmakta. Kulaklık gayet kullanışlı ve güzel öelliklere sahip zamanında Abdullah abi videosunu çekmişti oradan istinaden aldım gayet memnunum ama benim bazı takıntılarım var. Kulaklık bana kaba geliyor. Kabadan kastım ana kısım çok kalın. Hyperx Cloud kalınlığında ya da en azından bu kalınlıktan daha ince kulaklık önerileriniz maximum 300 TL'ye bekliyorum.
Ben de aynı kulaklığı kullanıyordum. Rampage Drop alma düşüncesiyle sattım ama denk gelmesinden dolayı Plantronics RIG500 pro aldım. Sözde Rampage Drop' tan çok üst düzey bir kulaklık olmasına rağmen aldığıma pişman oldum. Tam bir fiyat performans kulaklığı. Youtube'da çok güzel bir inceleme videosunu görmüştüm onun linkini aşağı bırakıyorum bakıp karar verebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Enes Büyülü
Facebook
enes.buyulu.52
Twitter
enesbuyulu
HS35 299 TL idi itopyada şuan ne kadar bilmiyorum. Drop Plus' u inceleyen bir kişi var sadece daha. Ben HS35 alırdım. Kullanıyorum kendimde.
bende şahsen hs-35 alma düşüncesindeyim itopya da indirimde şuan evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de aynı kulaklığı kullanıyordum. Rampage Drop alma düşüncesiyle sattım ama denk gelmesinden dolayı Plantronics RIG500 pro aldım. Sözde Rampage Drop' tan çok üst düzey bir kulaklık olmasına rağmen aldığıma pişman oldum. Tam bir fiyat performans kulaklığı. Youtube'da çok güzel bir inceleme videosunu görmüştüm onun linkini aşağı bırakıyorum bakıp karar verebilirsin.

izliyim kardeşim bu kulaklıkta gayet hoş duruyor

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Rampage drop üstüne eklerseniz plus modelini alın rampage cidden yine yapmış o bütçedeki logitech corsair gibi markaların kulaklıklarından bile daha iyi.

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Enes Büyülü
Facebook
enes.buyulu.52
Twitter
enesbuyulu

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Galiba rampage drop ya da hs-35 alacağım ama 7.1 değil ikiside usb çıkışı yok sorun olur mu sizce csgo gibi oyunlarda
Valla dediğim gibi DROP Plus alırsan sıkıntı yaşamazsın. 7,1 ' de var.Mikrofon falan gayet güzel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,441
Üyeler
152,896
Son üye
ToprakFalcioglu
Top Bottom