Neler Yeni

mb511/mb520

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Merhaba cooler master mb511 ile mb520 arasındaki fark sadece ön tarafındaki mesh ızgara diye biliyorum.Kasayı kullananlara veya bilgisi olanlara soruyorum bu mesh ızgara çıkartıp/takılabiliyor mu?Ayrıca kullananlar memnun olup olmadığını da yazarsa çok sevinirim.Teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Muhammed Ali
MB511 kasa önü mesh, zaten MB520 eleştrilerinden sonra çıkardı MB511'i. Tercih sırasında mümkünse MB511 seçimi yapılmalı. Sadece kasa alacaksanız ve bütçe belirtirseniz, aynı işi görebilecek daha F/P kasalar önerebilirim.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MB511 kasa önü mesh, zaten MB520 eleştrilerinden sonra çıkardı MB511'i. Tercih sırasında mümkünse MB511 seçimi yapılmalı. Sadece kasa alacaksanız ve bütçe belirtirseniz, aynı işi görebilecek daha F/P kasalar önerebilirim.
Ben görüntüsü vb çok hoş buldum yani 2modelden birini alacağım kesin,fakat mb511 in önü mesh ızgara modelinde ben bunu çıkartıp takabiliyor muyum asıl sorum bu?Saçma bir soru mu sormaktayım yoksa yani istediğim zaman bu mesh yapıyı çıkartabiliyor muyum
Teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Muhammed Ali
Ben görüntüsü vb çok hoş buldum yani 2modelden birini alacağım kesin,fakat mb511 in önü mesh ızgara modelinde ben bunu çıkartıp takabiliyor muyum asıl sorum bu?Saçma bir soru mu sormaktayım yoksa yani istediğim zaman bu mesh yapıyı çıkartabiliyor muyum
Teşekkürler
Mesh ızgarayı neden çıkartma ihtiyacınız olsun onu anlamadım? Çıkarılıp çıkarılmadığını bilmiyorum net olarak.

Sledeva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emir Sansar
Teşekkürler
Çıkarılmıyor mesh bölüm ön kapağa sabit. Bence şekline aldanmayın 511 i tercih edin hava akımı daha iyidir 520 den.

Top Bottom