Neler Yeni

MD-2 yi ticaret için alan insanların linçlenmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
artık her md-2 konusunda görüyorum ve sinirimi bozmaya başladı adam normal bir sistemi daha ucuza almış piyasa fiyatına satacak bu seni ilgilendirmez insanları boş yere linçleyen çok kişi var bunların uyarı almasını talep ediyorum

dakika başı işte hayallerim yıkıldı senin yüzünden alamadım işte sizin gibi fırsatçılar yüzünden diğerleri alamıyor yüzsüz adam şerefisz vb vb

arkadaşlar kimin sistemi ne amaçla aldığı sizi ilgilendirmez!

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
artık her md-2 konusunda görüyorum ve sinirimi bozmaya başladı adam normal bir sistemi daha ucuza almış piyasa fiyatına satacak bu seni ilgilendirmez insanları boş yere linçleyen çok kişi var bunların uyarı almasını talep ediyorum

dakika başı işte hayallerim yıkıldı senin yüzünden alamadım işte sizin gibi fırsatçılar yüzünden diğerleri alamıyor yüzsüz adam şerefisz vb vb

Bugün forumda bir şey var
2 Konudan 5'i = Korsan oyun oynayanlar linç / linç / linç / linç

DonanımFikir

Kurban Bayramı Mübarek Olsun
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,669
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Haklısın ve linçlemekte fayda etmez adam bu konuda kararlı ise.
Fakat 4899TL ye alıp 6500 7000TL gibi fahiş fiyatlar yerine uyguna satsalar
5500TL vb. ve altına, alan da çok olur ve 600TL kar da ederler.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugün forumda bir şey var
2 Konudan 5'i = Korsan oyun oynayanlar linç / linç / linç / linç
forumda her şeye linç atılıyor ya kimin ne yaptığı kendi hayatında niye insanların bu kadar umrunda

uydu3

80+ Silver
Bence de çok saçma yani kendileri alamamış tamam da herkes kendi ekmeğinde yani bence gayet normal bir durum benim param olsa valla bende alıp satardım dolandırıcılık vs değil bu ticaret

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence de çok saçma yani kendileri alamamış tamam da herkes kendi ekmeğinde yani bence gayet normal bir durum benim param olsa valla bende alıp satardım dolandırıcılık vs değil bu ticaret
katılıyorum benimde param olsa bende alır normal fiyatından satardım

Kralex03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
ahmet gültekin

Kardeşim mesele satma da değil adam daha sistem eline gelmeden satılığa koymuş bunun neresi normal !

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
2 tane arkadaş var alamamanın verdiği motivasyon ile sabah akşam forumu bu amaçla kullanıyor
konunun alttlarında da hep onlar var zaten
hatta fotosu lebronlu birinin

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Haklısın
ve linçlemekte fayda etmez adam gerçekten satmak isterse satar ve her yoldan satmaya çalışır ne denilirse denilsin
Fakat 4899TL ye alıp 6500 7000TL gibi fahiş fiyatlar yerine uyguna satsalar 5500TL ve altına alan da çok olun 600TL kar da ederler
ben olsam öyle yaparım işte piasa fiyatına satıp kar etmeye çalışmak lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim mesele satma da değil adam daha sistem eline gelmeden satılığa koymuş bunun neresi normal !
kardeşim bak adam satılığa koymuşda sistem elimde değil gelicek yazmışsa bu zamandan tasarruftur

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mehmet Mert

+1 asam ticaret yapıyor
Günümüz ticareti artık herşeyi kaplıyor arkadaşlar bu tür sistemlerde erken davranmaz gerektiginizi ben söylemeyeyim.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Serbest piyasa işini savunan insanlara 1 bilgisayari 200 bin 300 bin liraya satmak lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
@sinanhrmn06 ne oldu kardeşim zorunami gittide kızgın atıyorsun? adam gibi cevap yaz kızgın atmanın sebebi nedir

Top Bottom