Neler Yeni

MD-2 yi ticaret için alan insanların linçlenmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Bu istediği fiyata satar diye düşünmeye devam edin 500 dolardan satişa çikan karti en düşüğu 6300 TL den almaya devam edersiniz. Kâr ın da bir sınırı vardır.
bak kardeşim kurum-kuruluş gibi yerlerin fahiş fiyat koyması doğru değil yasalara görede doğru değil fakat o sistemlerin satıldığı yer 2.el sitesi fiyatı kurum-kuruluş değil kişi belirliyor

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar isterse 10.000'e satar ticaret bu herkesin etik davranmasını bekleyemezsiniz burada satıcıda suç bulmam alıcıda suç bulurum bilgiye 1 saniyede erişebildiğimiz bu dünyada adama sormazlar mı "e kardeşim hiç mi araştırmadın alırken" diye. Bir de ben daha ölmedim Allah'ın izni ile bol bol F/P sistemler yapacağız.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
bak kardeşim kurum-kuruluş gibi yerlerin fahiş fiyat koyması doğru değil yasalara görede doğru değil fakat o sistemlerin satıldığı yer 2.el sitesi fiyatı kurum-kuruluş değil kişi belirliyor
Kişilerinde etik ahlaklı değil illaki kanun mu çıkarmak gerekiyor bunun için öyle ise çıkmalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Arkadaşlar isterse 10.000'e satar ticaret bu herkesin etik davranmasını bekleyemezsiniz burada satıcıda suç bulmam alıcıda suç bulurum bilgiye 1 saniyede erişebildiğimiz bu dünyada adama sormazlar mı "e kardeşim hiç mi araştırmadın alırken" diye. Bir de ben daha ölmedim Allah'ın izni ile bol bol F/P sistemler yapacağız.
7 sayfalık konuyu tek yorumda özetlemissiniz teşekkürler abdullah bey

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Etik olmayan ahlaksizca yapılan şeye ben ticaret gözü ile bakmıyorum dolandiricilik olarak görüyorum alan kişininde aldığı ürünü detaylı araştırma mecburiyeti olduğunu düşünmüyorum bugün farkli yerlerde daha ucuza satanlar olabilir yarin insanlar birlik olmuşcasina pahalidan sattığında kimse çıkıpta fiyatlardan söz etmesin. 1 senede araba fiyatlarının köpük fiyatlar ile nasıl arttığını gördük o 100 e satiyor benimki 150 eder kafası ile sistem yürümez.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Etik olmayan ahlaksizca yapılan şeye ben ticaret gözü ile bakmıyorum dolandiricilik olarak görüyorum alan kişininde aldığı ürünü detaylı araştırma mecburiyeti olduğunu düşünmüyorum bugün farkli yerlerde daha ucuza satanlar olabilir yarin insanlar birlik olmuşcasina pahalidan sattığında kimse çıkıpta fiyatlardan söz etmesin. 1 senede araba fiyatlarının köpük fiyatlar ile nasıl arttığını gördük o 100 e satiyor benimki 150 eder kafası ile sistem yürümez.
Alakasız niyeti belli insanı durduramazsın sadece konuşursun konuştuğunla kalırsan 50 sayfa yaz konuştuğunla kalacaksın faiş fiyat gördüğün şeyi sen almayacaksın alıcılar bilinçli olmadığı sürece bu işler hep böyle devam eder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
herkesin araştırma zorunluluğu yoksa kazık yememe zorunluluğuda yok bu kadar pahalı (7000 az para değil) düşünmeden araştırmadan alan kazık yemeyi bir nevi haketmiştir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alakasız niyeti belli insanı durduramazsın sadece konuşursun konuştuğunla kalırsan 50 sayfa yaz konuştuğunla kalacaksın faiş fiyat gördüğün şeyi sen almayacaksın alıcılar bilinçli olmadığı sürece bu işler hep böyle devam eder.
katılıyorum eğer alıcı 7000 tl vericeği şeyi araştırmadan alıyorsa demekki parası boldur kazık yemek istiyordur

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
artık her md-2 konusunda görüyorum ve sinirimi bozmaya başladı adam normal bir sistemi daha ucuza almış piyasa fiyatına satacak bu seni ilgilendirmez insanları boş yere linçleyen çok kişi var bunların uyarı almasını talep ediyorum

dakika başı işte hayallerim yıkıldı senin yüzünden alamadım işte sizin gibi fırsatçılar yüzünden diğerleri alamıyor yüzsüz adam şerefisz vb vb

arkadaşlar kimin sistemi ne amaçla aldığı sizi ilgilendirmez!
Haklı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,028
Üyeler
146,614
Son üye
dangerninj
Top Bottom