Neler Yeni

MD-2 yi ticaret için alan insanların linçlenmesi

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
evet ben ticaretçileri savunuyorum sistemi hakkıyla alıp piyasa fiyatına satan ticaretçiler
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum bu konunun artık açılması gerekiyordu insanlar sürekli birbirlerini linçliyor
Sistemin piyasa fiyatı 4900TL adamın sattığı piyasa fiyatı 5500TL bu mu piyasa fiyatı?
Allah için bi gidin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Bu kızgın atanlar ne diye atıyor?
Adamlar bu sistemi öpücükle almadı arkadaşlar parasını verip aldı.
İsterlerse 10.000 TL den satarlar afedersiniz de sizene?
heh işte bende bunu anlatmaya çalışıyorum

Sistemin piyasa fiyatı 4900TL adamın sattığı piyasa fiyatı 5500TL bu mu piyasa fiyatı?
Allah için bi gidin.
her adam o adammı ve hala türkiyede serbest piyasa var haberiniz olsun ikinci el lerde istiyen istediği fiyatı koymakta serbesttir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler

Kralex03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
ahmet gültekin
bak kardeşim anlamakta kıtlıkmı çekiyorsun bilemiyorum ama ordaki "Piyasa Fiyatı" demek indirimsiz hali demek yani fahiş bir fiyat değil
Sen de anlama kıtlığı var bence bak büyük harfle yazıyorum ELİNDE OLMAYAN MALI siteye koymuş kendi dilini bile anlamıyorsun o sistemi test edersin satarsın güzel mantık var sende.

Harunyel_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Harun yel
Bence en mantıklısı max 1 tane alabilmek çünkü baktığın zaman 350 stok var abi millet tabi görüyorum monitör kasa 5k civarı saldırıyorlar abi bence minimum 1 kullanıcı 1 tane alabilir diye kısıtlama koyulması herkes için daha iyi olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Sen de anlama kıtlığı var bence bak büyük harfle yazıyorum ELİNDE OLMAYAN MALI siteye koymuş kendi dilini bile anlamıyorsun o sistemi test edersin satarsın güzel mantık var sende.
kardeşim bak işte seninde anlamadığın bir şey var adam gelmeden satışa koymuşki satış süresi kısalsın adam olmıyan bir şeyi kargolıyamaz zaten dolandırıcı ise GeT açarsın bu kadar basit

Bence en mantıklısı max 1 tane alabilmek çünkü baktığın zaman 350 stok var abi millet tabi görüyorum monitör kasa 5k civarı saldırıyorlar abi bence minimum 1 kullanıcı 1 tane alabilir diye kısıtlama koyulması herkes için daha iyi olabilir
öyle bir kısıtlama koyamazlar millet komşusunun adına alır onun aıdna alır bunun adına alır

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
heh işte bende bunu anlatmaya çalışıyorum

her adam o adammı ve hala türkiyede serbest piyasa var haberiniz olsun ikinci el lerde istiyen istediği fiyatı koymakta serbesttir
Serbest piyasa olduğunu biliyorum. Ama siz "Piyasa Fiyatı'na satar" diyorsunuz. Piyasa fiyatı 4900TL sattığı fiyat 5500 6000TL arası. Rezillik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Serbest piyasa olduğunu biliyorum. Ama siz "Piyasa Fiyatı'na satar" diyorsunuz. Piyasa fiyatı 4900TL sattığı fiyat 5500 6000TL arası. Rezillik.
satar diyorum fahiş fiyata satması benim suçummu allah aşkına kendinizi kandırmayın konun amacından sapıyorsunuz bizim burda amacımız milletin sattığı fiyat değil bu insanların linçlenmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,217
Üyeler
156,300
Son üye
Heneepr
Top Bottom