Neler Yeni

Mekanik Klavye Önerisi

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete
Merhabalar, konuyu doğrumu açtım bilmiyorum ama wooting 60he tarzında bir klavyeye ihtiyacım var ms konusun da bir kaç araştırmalar yaptım ama VGN VXE ATK68 önerilerine denk geldim, sonra razer huntsman v2 red switch önerilerine denk geldim ama sizlere de sormak istiyorum bu konuda üstün bilgileri olanınız vardır diye düşünerekten bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada F tuşlarına da ihtiyacım olacak düşüncesindeyim mmo oyunları için vesaire, yani tam klavye önerisi de olabilir mi bilmiyorum çok hakim değilim, konuyu sizlere emanet ediyorum :)
Şimdiden teşekkürler.

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.
hocam mekanik olmasın manyetik yazmışsın ama

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.
sağol

CLister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren KİMSESİZ
Merhabalar, konuyu doğrumu açtım bilmiyorum ama wooting 60he tarzında bir klavyeye ihtiyacım var ms konusun da bir kaç araştırmalar yaptım ama VGN VXE ATK68 önerilerine denk geldim, sonra razer huntsman v2 red switch önerilerine denk geldim ama sizlere de sormak istiyorum bu konuda üstün bilgileri olanınız vardır diye düşünerekten bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada F tuşlarına da ihtiyacım olacak düşüncesindeyim mmo oyunları için vesaire, yani tam klavye önerisi de olabilir mi bilmiyorum çok hakim değilim, konuyu sizlere emanet ediyorum :)
Şimdiden teşekkürler.
Reis zaten şu anda manyetik switch klavye bandında maksimum 4-5 ürün var, sonuçta seçenekler kısıtlı ama sen f tuşları istemişsin, eğer o tarz şeyler arıyorsan senin de dediğin gibi razer'ın ve ayrıca steelseries'in tkl modelleri var ama sen yine f tuşlarına gerek yok ben en kalitelisini alıyım diyorsan wooting ve atk68 şuanda en iyi manyetik switchli klavyeler.

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wooting zaten türkiyede almak imkansız gibi bir şey ama f tuşları yok o sıkıntı atk68 de de aynı şekilde peki razer huntsman sanırım doğru hatırlıyorum sanırım klavyeyi bir o iyi bunlara eşdeğer doğru mudur aralarında ki fark ne olur, tuş hakimeyeti iyi olan bir klavyeye ihtiyacım var atk ve wooting gibi.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Ege
Bu konuda kimse yardımcı olmayacak sanırım, teşekkürler :)
Pek fikrim yok ama şuna bakabilirsin stok gelince
Veya yurt dışından alabilirsin.

Top Bottom