Neler Yeni

Memelerim çok büyük herkes bu memeler ne diyor :/

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,436
İsim
Emre
Jinekomasti herhalde. Bende de var

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Ahmet Aydın
tedavisi nasıl oluyor?
Muhtemelen hormonal bi bozukluktur. Önce hormon testi yaparlar. Duruma göre tedavi belirlenir. Hormonal bir sorun yoksa genelde ufak bi estetik ameliyat oluyor. Hormonal bi sorun varsa da hormon tedavisinden sonra duruma göre estetik ameliyat oluyor.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,315
İsim
pcustasi1
Muhtemelen hormonal bi bozukluktur. Önce hormon testi yaparlar. Duruma göre tedavi belirlenir. Hormonal bir sorun yoksa genelde ufak bi estetik ameliyat oluyor. Hormonal bi sorun varsa da hormon tedavisinden sonra duruma göre estetik ameliyat oluyor.
Annemgile söylemeye utanıyorum ama yolda da sallana sallana gittiğim için de ayrı bir sıkıntı problem savaş var içimde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jinekomasti herhalde. Bende de var
Kanki tedavi olcaksan gel beraber olak ben utanıyom

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,790
İsim
Oğuz
Büyük ihtimal genetik bir şey çünkü 1.76 boy için 81 kilo inanılmaz fazla bir kilo değil. Aldığın kiloları o bölgede diğer bölgelere oranla daha fazla almış olabilirsin bu da genetikle alakalı işte.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,315
İsim
pcustasi1
Büyük ihtimal genetik bir şey çünkü 1.76 boy için 81 kilo inanılmaz fazla bir kilo değil. Aldığın kiloları o bölgede diğer bölgelere oranla daha fazla almış olabilirsin bu da genetikle alakalı işte.
Kanka seri fikir lazım yarın tahtaya çıkıp sunum yapacam bu memelerle çıkmak istemiyorum.

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Kanka seri fikir lazım yarın tahtaya çıkıp sunum yapacam bu memelerle çıkmak istemiyorum.
İyiki derste ben yokum. İbrahim Tatlısesin memeler baş kaldırmış müziğini çaldırırdım :D

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Ahmet Aydın
Annemgile söylemeye utanıyorum ama yolda da sallana sallana gittiğim için de ayrı bir sıkıntı problem savaş var içimde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanki tedavi olcaksan gel beraber olak ben utanıyom
Niye utanasın ki? Ayıp bi şey mi yaptın?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,210
İsim
Ahmet Sevinç
kardeşim sen kötü bir şey yapmadın utanmana gerek yok o sınıf arkadaşlarının ne halt yaptığını benden iyi biliyorsundur onların utanması yoksa senin hiç olmasın zaten senin bedenin senin alakadar eder dalga geçerlersede geçsinler zaten gece gece ne önersek yarına kadar bir cacık olmaz

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,315
İsim
pcustasi1
kardeşim sen kötü bir şey yapmadın utanmana gerek yok o sınıf arkadaşlarının ne halt yaptığını benden iyi biliyorsundur onların utanması yoksa senin hiç olmasın zaten senin bedenin senin alakadar eder dalga geçerlersede geçsinler zaten gece gece ne önersek yarına kadar bir cacık olmaz
Çok doğru söylemissin ama senin ağırına gitmezmiydi kanki ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,302
Üyeler
145,153
Son üye
tolga eymen
Top Bottom