Neler Yeni

🔥 MERKEZ BANKASI FAİZ ARTTIRDI! 🔴

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir nebze gerileyecektir. Fakat 1 ay önceki gibi dolar 27 den 25 civarına düştü diye herkes yaygara koparmıştı ya. İşte o şekil bir şey olacak büyük ihtimal. Şu an dolar kaç TL? 28...
O olay ilk faiz kararında oldu. Piyasada panik oldu. Ama artık kaçıncı faiz kararı. Yapmak istedikleri ve söyledikleri belli. Doları etkilemez artık. En düşük buralarda kalır. Düşmesinden çok yükselmemesini beklemek lazım.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
O olay ilk faiz kararında oldu. Piyasada panik oldu. Ama artık kaçıncı faiz kararı. Yapmak istedikleri ve söyledikleri belli. Doları etkilemez artık. En düşük buralarda kalır. Düşmesinden çok yükselmemesini beklemek lazım.
KKMyi kaldırmak için milleti TL ye geçirmeye çalışıyolar. Borsa halka arz ve faiz artısı adamların işine geliyor :D

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
KKMyi kaldırmak için milleti TL ye geçirmeye çalışıyolar. Borsa halka arz ve faiz artısı adamların işine geliyor :D
Perşembe'nin geleceği Çarşamba'dan bellidir. Günü kurtarmak için alınan bir karar maalesef geleceği çaldı. Çok fazla bel büküyor o durum. Bir an önce halletmeleri lazım.

Keyfen

80+ Bronze
hani faiz arttı ya bizim TL nin bi haberi varmı acaba normalde faiz artınca daha bi değerlenmesi gerekiyor ya hani ülkelerin para birimi bizdeki dahada değersizleşmeyi nası başradı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
hani faiz arttı ya bizim TL nin bi haberi varmı acaba normalde faiz artınca daha bi değerlenmesi gerekiyor ya hani ülkelerin para birimi bizdeki dahada değersizleşmeyi nası başradı.
Faiz artışı bir kaç günlüğüne doları düşürürdü ama şuan o bile yok. Daha da vahim durum

Keyfen

80+ Bronze
Faiz artışı bir kaç günlüğüne doları düşürürdü ama şuan o bile yok. Daha da vahim durum
yemin ediyorum tüm dünyanın bize karşı tutumu böyle
1698328168253.png

hayır bide onların bunun için çaba vermesine bile gerek yok bizim başımızdakiler tek başlarına yetiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
yemin ediyorum tüm dünyanın bize karşı tutumu böyle
Alıntıyı görüntüle
hayır bide onların bunun için çaba vermesine bile gerek yok bizim başımızdakiler tek başlarına yetiyor
Bazen düşünürsün! En büyük düşmanım kim olabilir diye ve aslında düşünmen gereken kişiler en son düşünecek olduklarındır!

Keyfen

80+ Bronze
Bazen düşünürsün! En büyük düşmanım kim olabilir diye ve aslında düşünmen gereken kişiler en son düşünecek olduklarındır!
Türkün türkten başka düşmanı yoktur çünkü başka kimse bir türk kadar zarar veremez bunu zamanında atalarımızda kanıtlamış durumda

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Bak eğer ki 2.000 bandını kırarsa harika olur yatırımcılar için. Ben dün ayıptır söylemesi 1 tane cumhuriyet altını aldım ve artık her ay altın alacağım.
Ben de gram altın düşünüyorum aylık 1 tane

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Kesinlikle! Sen de gençsin sanırsam aile evinde kalıp kendi halinde çalışan biri isen en iyisini yaparsın.
Hocam bende aynı durumdayım 17 yaşındayım çalışıyorum param değer kaybetmesin diye dün 3 tane gram aldım ama az alınca pekte bi mantığı yok gibime geliyor 40 50 lira için varmıdır mantıklı bir açıklaması çünkü ben yüklü miktarda alınmıcaksa bir anlamı olduğunu düşünmüyorum

Top Bottom