Neler Yeni

🔴 MERKEZ BANKASI GENE FAİZ ARTTIRDI!🔥

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
ben artık anlayamıyorum. İyi bir şey mi oluyor, kötü mü?
İyi bir şey emin ol :D Aslında yüzde 60 70 lerde olması lazım faizin. KKMden de çıkılması gerekiyor. Biraz acı çekeceğiz ama fiyatların düşmesinde başka bir yol yok maalesef

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Doğru ama geç kalınmış bir karar. Geç kalınma yıllarımıza kaybetmemize sebep olan bir durum.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
bu kardeşiniz başta olduğu sürece faiz her gün düşecek.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Mehmet
ben artık anlayamıyorum. İyi bir şey mi oluyor, kötü mü?
Doğru yönde bir adım ancak yetersiz. Kötü gidişat devam edecek ancak daha az kötü gidecek. Ekonomist falan değilim, genel yorum bu şekilde.

Reindi

80+ Silver
ülkenin içinden geçtiler babalarnın çiftlikleri gibi top koşturuyorlar madem 40 yapacaktın 20 de sabit tutsaydın 8.5 a niye düşürdün?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,379
İsim
Hasan Ali
Çok kötü bir durum. Faiz oranlarının yükseltilmesi, tüketici harcamalarını ve yatırımları azaltabilir çünkü yüksek faiz oranı, borçlanma maliyetlerini artırır. Bu da ekonomideki büyümeyi yavaşlatır, ki bizim ülkede faiz nirvanaya ulaştı artık.
tüketicilerin araba/ev alamamalarından fiyatlar 150k civarı düştü doğruyu yapıyorlar önümüzdeki yılında bir kısmı böyle olup düzertirlerse daha iyi olur bu şekilde kendi aracının yada evinin değeri düşüyor sanan olabilir ama senin ki düşüyorsa bizim kide düşüyor daha az nakiy ihtiyacı oluyor bu sayede daha fazla para basılmıyor bundan dolayıda doların yükselmesi yavaşlıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,387
Üyeler
141,128
Son üye
eyup56
Top Bottom