Neler Yeni

Metin2 benzeri oyun önerisi?

SenSeI01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet
Bütçe
1000
Herkesin bildiği duyduğu bir türde olduğu için örnek verdim metin2 yi bu oyuna benzer karakter oluşturup karakter kastığımız başında uzun saatler geçirebileceğim bir oyun var mıdır çok fazla boş vaktim var başında güzel vakitler geçirmek istiyorum önerileriniz bekliyorum teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Black Desert var ben oynamıyorum da oynayan arkadaşlarım var baya bağımlı oldular bi kaç ay önce başlayıp

SenSeI01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Black Desert var ben oynamıyorum da oynayan arkadaşlarım var baya bağımlı oldular bi kaç ay önce başlayıp
indirdimiştim fakat ayarlardan yanlışlıkla görüntü ayarını bozdum hiç bir şey gözükmüyordu tekrar da düzeltemedim sildim birdahada indirmekle uğraşmadım ki steam aynı şekilde açar diye düşünüyorum arkadaşın dediği oyuna bir şans vericem

LEO0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Cavit Aslan
Herkesin bildiği duyduğu bir türde olduğu için örnek verdim metin2 yi bu oyuna benzer karakter oluşturup karakter kastığımız başında uzun saatler geçirebileceğim bir oyun var mıdır çok fazla boş vaktim var başında güzel vakitler geçirmek istiyorum önerileriniz bekliyorum teşekkürler
Metin 2

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom