Neler Yeni

Microsoft'tan korkuyorum

neptün yüksel

80+ Bronze
hayır üzüldüğüm konu elemanın proton maile para verip kendini güvenceyi aldığını sanması ona kahkaha attım 1 ay bende proton kullanıdm ücretsiz kampanya vardı hiçbir fark yok bence mailden gmailden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hakikaten hastasınız siz psikayriye görünmeniz gerekiyor.
Hacı senin cidden anlama sorunun var.
Protonmail'in ücretsiz sürümü var zaten. Para verdiğim yok :D.
Aklın olmayınca saçmalıyorsun işte.

Önemini anlamıyorum değil bu konulara önem herkes veriyor ama çok merak iyi değildir sen bu kadar sorgulaman anormal

O dediğin asla olmaz dostum adamlar her bilgini biliyor zaten olay olduğunda bakıyorlar eğer dediğin gibi olsaydı kişisel haklar olmazdı adamlarda senin her eposta şifren var bakamıyorlar zaten bu kanunlar boşa yok karar çıkmadan bakamaz hiç kimse
Ya işte protonmail'de bugüne kadar bir olay oldu, o da ülkeler arasında bir kriz çıktı, BM'nin emriyle paylaşmak zorunda kaldılar.
Onun dışında Gmail'de mesela sen ve 3. taraf herkes mailleri okurken. Protonda böyle bir şey yok. Sen ve gönderici arasında yada alıcı arasında.

Tabii burada demek istediğim şu, elbet protonda da bir şeyler vardır alicengiz oyunları yani ama Gmail'de güvenlik 10 ise Proton'da 90 falandır yani. Kıyaslama yaptım burada.

Son düzenleme:

Livaković

80+ Silver
Hacı senin cidden anlama sorunun var.
Protonmail'in ücretsiz sürümü var zaten. Para verdiğim yok :D.
Aklın olmayınca saçmalıyorsun işte.

Ya işte protonmail'de bugüne kadar bir olay oldu, o da ülkeler arasında bir kriz çıktı, BM'nin emriyle paylaşmak zorunda kaldılar.
Onun dışında Gmail'de mesela sen ve 3. taraf herkes mailleri okurken. Protonda böyle bir şey yok. Sen ve gönderici arasında yada alıcı arasında.

Tabii burada demek istediğim şu, elbet protonda da bir şeyler vardır alicengiz oyunları yani ama Gmail'de güvenlik 10 ise Proton'da 90 falandır yani. Kıyaslama yaptım burada.

Livaković

80+ Silver
Öyle bir malukatsınız ki (hepinizi aynısınız :D) kendinizi kitliyorsunuz böyle. Ancak alay ederim sizlerle ben, çünkü zır cahilsiniz.
Aynen bro hayatımızın yarısını amerikanın benim donumu gözetleyip gözetlemediğini takarak yaşamalıyım doktora gitsen doktor yatış kararı verir sende haklısın bir yandan gitmemekte :)

Öyle bir malukatsınız ki (hepinizi aynısınız :D) kendinizi kitliyorsunuz böyle. Ancak alay ederim sizlerle ben, çünkü zır cahilsiniz.
Sabaha burda olmanı tavsiye etmem çünkü yarının alay konusu olacaksın :D

İlk önce İnternette güvende olabileceğine inanan saçma sapan fikirli birisin yani sende bunu biz bilmiyormuşuz gibi paylaşıyorsun ki bu gizliliği ihlal eden şeyleri yapmayan firmalar yok bile yakında Bill Gates Koronavirüs'ü yaptı da dersin sen.
Yakında acaba taktığım donuda amerika izliyormu diye konu açar hocam :D

Son düzenleme:

neptün yüksel

80+ Bronze
Aynen bro hayatımızın yarısını amerikanın benim donumu gözetleyip gözetlemediğini takarak yaşamalıyım doktora gitsen doktor yatış kararı verir sende haklısın bir yandan gitmemekte :)
Hacı eğer özel hayatından bilgilerinin, başkalarının sunucusunda depolanması ve bunların kullanılması sizi rahatsız etmiyorsa sorun sizdedir.
Zaten sizin gibi zekadan yoksun malukatları (KOYUNLARI) oluşturdular böyle.

Elden bir şey gelmezse bile en azından insan rahatsız olur be. O kadar mı beyin yok?

Günde 100'lerce insanın Whatsapp mesajları mahkelemlerde dolaşıyor rahatça. Suçunuz olmasa bile sırf arkadaşsınız diye yazıştınız diye sizde çıkıyorsunuz mahkemeye.

Yakında acaba taktığım donuda amerika izliyormu diye konu açar hocam :D
Tek senin değil aile bireylerinin don rengini de biliyordur he he :D.

Livaković

80+ Silver
Hacı eğer özel hayatından bilgilerinin, başkalarının sunucusunda depolanması ve bunların kullanılması sizi rahatsız etmiyorsa sorun sizdedir.

Elden bir şey gelmezse bile en azından insan rahatsız olur be. O kadar mı beyin yok.

Günde 100'lerce insanın Whatsapp mesajları mahkelemlerde dolaşıyor rahatça. Suçunuz olmasa bile sırf arkadaşsınız diye yazıştınız diye sizde çıkıyorsunuz mahkemeye.

harbi sen kafayı sıyırmışsın.

Elden bir şey gelmezse bile en azından insan rahatsız olur be. O kadar mı beyin yok?

Sen Sabaha burda nasıl eğlence konusu oluyorsun onu düşün yerinde olsam üyeliğimi iptal ettirmek için yöneticilere yalvarırım

neptün yüksel

80+ Bronze
harbi sen kafayı sıyırmışsın.
Ben makul bir insanım, sana haklı olduğun şeyleri söyledim ama sen artık boş yapıyorsun. Sana gizlilik konusunda hak verdiğim halde saçmalıyorsun.
Triggerlandığın için de ondan.

Sen Sabaha burda nasıl eğlence konusu oluyorsun onu düşün yerinde olsam üyeliğimi iptal ettirmek için yöneticilere yalvarırım
Hareketlerin normal değil. Doktora görünmek gerek. Ciddiyim.

Stayy

80+

Komik. Suçumuz olmadan mahkemeye çıksak neden çıkıyoruz? Düşünüyor musun ? Olayın bilgisini öğrenmek, araştırmak için çağırıyorlar. Ayrıca gerçekten çok ayrı bir hava takınmışsın kendine, sanki her şeyimiz çalınıyor, paylaşılıyor, ediliyor çok ayrı kafalardasın. Mahkemelerde yer kalmazdı böyle bir şey olsaydı. Bu arada niyetiniz hiç iyi değil bence. Hadi iyi olsun diyelim bu kadarı da dediğim gibi çok takıntıya girer.

Livaković

80+ Silver
Ben makul bir insanım, sana haklı olduğun şeyleri söyledim ama sen artık boş yapıyorsun. Sana gizlilik konusunda hak verdiğim halde saçmalıyorsun.
Hocam ben gizlilik konusunda ne dedimde hak veriyorsun ayrıca çocukmuyum trigerlanma ne hocam işim gücüm yok birde sizemi triggerlanacağım? gizlilik maximum ne kadar yapabiliyorsanız yapılır dedim gerisi allahın taktiri dedim yok kız ölmüştü yok bilmem ne bunların yaşandığını forumdakilerde biliyor ama kimse senin gibi bu kız öldü daha nasıl korunabilirim diye sorgulanmıyor ha bide allah aşkına millet ertesi gün ne yicem diye düşünüyor taktığınız konuya bakın te allahım.

Komik. Suçumuz olmadan mahkemeye çıksak neden çıkıyoruz? Düşünüyor musun ? Olayın bilgisini öğrenmek, araştırmak için çağırıyorlar. Ayrıca gerçekten çok ayrı bir hava takınmışsın kendine sanki her şeyimiz çalınıyor, paylaşılıyor, ediliyor çok ayrı kafalardasın. Mahkemelerde yer kalmazdı böyle bir şey olsaydı. Bu arada niyetiniz hiç iyi değil bence.
15 yaş üstüyse bende namerdim hocam internette 1 2 yalan dolan bilgi okumuş takmış kafaya doktora görünmesi gerekiyor şizofreniden şüpheleniyorum arkadaşta benimkisindende ileri bir okb var bu arkadaşta

Hareketlerin normal değil. Doktora görünmek gerek. Ciddiyim.
Benimmi normal değil seninmi? şuan bu konuda hasta olduğunu düşünülen tek kişi sensin iki saattir aynı şeyleri anlatıp duruyorsun

Mesajları okumadığından saçmalıyorsun böyle işte :D.
Koş sen parmak izini ver Bill Gates'e. O sizin gibi koyunları her tarafta otlatır böyle. Hop hop :D.

Ben asla parmak izi kullanmadım bir yerde, rahatım.
ne sandın dostum parmak izi kullanmaıdm artık hiçbir bilgimi kimse bulamaz sabah sabah ne güldüm patladım

neptün yüksel

80+ Bronze
Hocam ben gizlilik konusunda ne dedimde hak veriyorsun ayrıca çocukmuyum trigerlanma ne hocam işim gücüm yok birde sizemi triggerlanacağım? gizlilik maximum ne kadar yapabiliyorsanız yapılır dedim gerisi allahın taktiri dedim yok kız ölmüştü yok bilmem ne bunların yaşandığını forumdakilerde biliyor ama kimse senin gibi bu kız öldü daha nasıl korunabilirim diye sorgulanmıyor ha bide allah aşkına millet ertesi gün ne yicem diye düşünüyor taktığınız konuya bakın te allahım.
Çocuksun yada sağlık düşünen biri değilsin.
Sen dedin gizli olmak imkansız, protonmaile de güven olamaz. Ben sana hak verdim burada. Sadece kıyaslama yaptım ama sen saçma sapan şeyler yazmaya başladın. Neyse ki ben sinirlenen yada triggerlanan biri değilim öyle.

Ölümleri, intiharları sorgulamıyorsanız o sizin sorununuz. Bugün California'da hiç kimsenin bilgisi tutulmaz. Çünkü oranın insanları bu konulara duyarlıdır. Türkiye'de herhangi bir vatandaş olarak duyarlı olmak isteyince mi sorun oluyor anlamadım.

Suçumuz olmadan mahkemeye çıksak neden çıkıyoruz?
Suçlu yada suçlu olmak değil. Ufakta olsa bir gizlilik ihlali. Rahatsız edici geldi.

Livaković

80+ Silver
Çocuksun yada sağlık düşünen biri değilsin.
Sen dedin gizli olmak imkansız, protonmaile de güven olamaz. Ben sana hak verdim burada. Sadece kıyaslama yaptım ama sen saçma sapan şeyler yazmaya başladın. Neyse ki ben sinirlenen yada triggerlanan biri değilim öyle.

Ölümleri, intiharları sorgulamıyorsanız o sizin sorununuz. Bugün California'da hiç kimsenin bilgisi tutulmaz. Çünkü oranın insanları bu konulara duyarlıdır. Türkiye'de herhangi bir vatandaş olarak duyarlı olmak isteyince mi sorun oluyor anlamadım.

Suçlu yada suçlu olmak değil. Ufakta olsa bir gizlilik ihlali. Rahatsız edici geldi.
Sana son mesajım şu olsun öğlen saatlerinde alay konusu olduğunda görürüsün birdaha bak bakalım californiyamı adanamı

angel_eye

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Ben güvenmiyorum zaten. Gmail kullanmam, protonmail kullanırım. Uçtan uca şifreli.
YouTube kullanmıyorum yerine YouTune API bile kullanmayan Ywtube ve BTK akademi kullanıyorum.
Google yerine de SearX kullanıyorum ve kendi sunucumda.

Apple ürün hiç kullanmıyorum zaten.

Açık kaynaklı servisler var. Bazıları da API kullanmadan bile büyük hizmetleri bize sunabiliyor. Mesela YwTube gibi.

Single player oyunlarda Linux daha performanslı. Mesela God of War çok performanslı, bir de Elden Ring. Hatta Elden Ring hataları Linux'tan düzenliyorlar. Daha verimli çalışıyor Linuxta.

Ben de single player oyunlar oynuyorum tek.
Sen kafanda çok kuruntu yapmışsın iyi değilsin

Top Bottom