Neler Yeni

Microsoft'tan korkuyorum

Livaković

80+ Silver
TV'ye çıkan adamları görmediniz mi hiç? Hep web etkinliklerini paylaşıyorlar. Ben çok korktum. Yarın bir gün bu web etkinlikliklerinde ki diğer kullanıcıları da bulabilirler ve tesadüfen bizde çıkarız.

Çok korkunç bir durum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi programla yapıyorsun? Onun yetenekleri önemli. Sen gün sonunda script çocuğusun yani, senlik bir şey değil.
ben senin ismini soyadını panel adlı sitelerden buluyorum bunları oluşturanda ben değilim panelde kullanmıyorum kullanılmasınıda tavsiye etmiyorum burda demek istediğim çok kolay bir panele erişip bilgilerini çıkarabilirim 5 dakikamı almaz.

neptün yüksel

80+ Bronze
Kimseye laf etmezsen kimseye bulaşmazsan kimsenin bilgisini paylaşmazlar uğraşmazlar ha bu arada şunuda unutmayın o proton mailde olası bir durumda karşınızda işini bilen bir adam varsa çok uzun sürmez verinizi sızdırması alabileceğiniz maximum güvenliği alın gerisi allahın takdiri bende proton kullanıyorum fakat takıntımdan değil güvennli olsun diye yoksa gmailimde var ikiside var yani bana farketmiyor
İsviçre'de sunucuları ve bugüne kadar bir tane olay oldu böyle. O da birleşmiş milletlerin emriyle bilgi paylaşmak zorunda. Çünkü ülkelerin taleplerini reddediyor.

Ayrıca şifreli mesajlarlar. Uçtan uca.

Tamam hepsi güvenilmez, buna katılıyorum ama bir güvenlik konusunda inanılmaz berbat iken, diğer ona göre daha güvenli.

Mark Zuckerberg'in bu yüzden mahkemesi bile var.
Evet, hatta bir şehrin (yada ülkenin) seçimlerini bile kullanıcıdan topladığı bilgilerler manipüle etmiş biri.

Livaković

80+ Silver
İsviçre'de ve bugüne kadar bir tane olay oldu böyle. O da birleşmiş milletlerin emriyle. Çünkü ülkelerin taleplerini reddediyor.
Ayrıca şifreli mesajlar.

Tamam hepsi güvenilmez, buna katılıyorum ama bir güvenlik konusunda inanılmaz berbat iken, diğer ona göre daha güvenli.

Evet, hatta bir şehrin (yada ülkenin) seçimlerini bile kullanıcıdan topladığı bilgilerler manipüle etmiş biri.
Ve şunuda unutmayın veri sızdırmak öyle kolay bir şey değil gmail kart vesaire uygulamalar için kolay değil ama tc vesaire mernis dataları türkiye için pazardan elma almak gibi kolay senin şuan bilgini milyonlarca kişi biliyor özelin diye bir şey yok daha geçenki konularımı bakarsan adamlar tüm aile soyumu sopumu t.cmi fotoğraflarımı herşeyimi buldular dediğim gibi isteyen bulur sen çok paranoyak olmuşsun

neptün yüksel

80+ Bronze
ben senin ismini soyadını panel adlı sitelerden buluyorum bunları oluşturanda ben değilim panelde kullanmıyorum kullanılmasınıda tavsiye etmiyorum burda demek istediğim çok kolay bir panele erişip bilgilerini çıkarabilirim 5 dakikamı almaz.
Tamam o program, API, script neyse sen yazmadın onu. Onun ismini bana söyle. Ne olduğunu biliyorum büyük ihtimalle.

Livaković

80+ Silver
İsviçre'de sunucuları ve bugüne kadar bir tane olay oldu böyle. O da birleşmiş milletlerin emriyle bilgi paylaşmak zorunda. Çünkü ülkelerin taleplerini reddediyor.

Ayrıca şifreli mesajlarlar. Uçtan uca.

Sen bu konularla kafayı çok bozmuşsun bi ara bi psikiyatriste görün dostum iyi gelir

neptün yüksel

80+ Bronze
Ve şunuda unutmayın veri sızdırmak öyle kolay bir şey değil gmail kart vesaire uygulamalar için kolay değil ama tc vesaire mernis dataları türkiye için pazardan elma almak gibi kolay senin şuan bilgini milyonlarca kişi biliyor özelin diye bir şey yok daha geçenki konularımı bakarsan adamlar tüm aile soyumu sopumu t.cmi fotoğraflarımı herşeyimi buldular dediğim gibi isteyen bulur sen çok paranoyak olmuşsun
Evet çok doğru katılıyorum. Benim adresimi bulurlar orası öyle.

Sen bu konularla kafayı çok bozmuşsun bi ara bi psikiyatriste görün dostum iyi gelir
Beni anlamadın galiba. Ben sizlere hak veren biriyim. Sen de okumayı ve anlamayı öğren istersen.

Livaković

80+ Silver
Evet çok doğru katılıyorum. Benim adresimi bulurlar orası öyle.

Beni anlamadın galiba. Ben sizlere hak veren biriyim. Sen de okumayı ve anlamayı öğren istersen.
Hak veren biriyim diyorsun iki saattir oradan buradan korkuyorum diyorsunuz allah aşkına proton denilen programamı kendinizi yaslıyorsunuz bu adamlara proton vız gelir trıs gider senin kafadan bakarsak biz hiçbir programı kullanmayalım yani 3 yıllık ileri derecede obsesif bir adamım sizin kadar paranoyağını görmedim ben hani hakikaten takılacak bir konu olsa ben şuan 100 tane konu açardım

Stayy

80+
Ne takıntı yapmışsın be evrende noktadan da küçük zerreciksin istersen kendine gel. Bazı işler çevirmek için istiyorsan bilemem. Ayrıca o dediğin bilgi toplama sistemi seni güvenceye alsın diye var. Güvenlik amaçlı. Yarın bir gün bir şey olursa davalarda kullanılır. Adamların işi gücü yok herkesin özel mesajına bakacak. Kaç milyar insan yaşıyor. Ama sizin niyetinizin iyi olduğunu düşünmüyorum. Özel mesajlarımı saklamak istiyorum diyipte başka iş çevirmek için arıyormuşsunuz gibi geldi.

Livaković

80+ Silver
Ne takıntı yapmışsın be evrende noktadan da küçük zerreciksin istersen kendine gel. Bazı işler çevirmek için istiyorsan bilemem. Ayrıca o dediğin bilgi toplama sistemi seni güvenceye alsın diye var. Güvenlik amaçlı. Yarın bir gün bir şey olursa davalarda kullanılır. Adamların işi gücü yok herkesin özel mesajına bakacak. Kaç milyar insan yaşıyor. Ama sizin niyetinizin iyi olduğunu düşünmüyorum. Özel mesajlarımı saklamak istiyorum diyipte başka iş çevirmek için arıyormuşsunuz gibi geldi.
kesinlikle katılıyorum 3 yıldır obsesif takıntılı bir insanım bu konuya takılması gerekse ben 100 kere konu açardım

neptün yüksel

80+ Bronze
Hak veren biriyim diyorsun iki saattir oradan buradan korkuyorum diyorsunuz allah aşkına proton denilen programamı kendinizi yaslıyorsunuz bu adamlara proton vız gelir trıs gider senin kafadan bakarsak biz hiçbir programı kullanmayalım yani 3 yıllık ileri derecede obsesif bir adamım sizin kadar paranoyağını görmedim ben hani hakikaten takılacak bir konu olsa ben şuan 100 tane konu açardım
Proton ile ilgili bir olay oldu oda birleşmiş milletlerin emriyle veri verdiler. Bir aktivistin normal olmayan davranışları yüzünde ülkeler krize girmişti.

Önemini anlamadığın için konu açmıyor olabilirsin. Senin sorunun. Şahsen ben rahatsızlık duyoyorum bundan.
Discord'a bile bu gibi durumlardan kaç insansı şantaj ettiler. Kızın biri intihar etti. Çok riskli şeyler çok.

Livaković

80+ Silver
Ne takıntı yapmışsın be evrende noktadan da küçük zerreciksin istersen kendine gel. Bazı işler çevirmek için istiyorsan bilemem. Ayrıca o dediğin bilgi toplama sistemi seni güvenceye alsın diye var. Güvenlik amaçlı. Yarın bir gün bir şey olursa davalarda kullanılır. Adamların işi gücü yok herkesin özel mesajna bakacak. Kaç milyar insan yaşıyor. Ama sizin niyetinizin iyi olduğunu düşünmüyorum. Özel mesajlarımı saklamak istiyorum diyipte başka iş çevirmek için arıyormuşsunuz gibi geldi.
hayır üzüldüğüm konu elemanın proton maile para verip kendini güvenceyi aldığını sanması ona kahkaha attım 1 ay bende proton kullanıdm ücretsiz kampanya vardı hiçbir fark yok bence mailden gmailden

Proton ile ilgili bir olay oldu oda birleşmiş milletlerin emriyle veri verdiler. Bir aktivistin normal olmayan davranışları yüzünde ülkeler krize girmişti.

Önemini anlamadığın için konu açmıyor olabilirsin. Senin sorunun. Şahsen ben rahatsızlık duyoyorum bundan.
Discord'a bile bu gibi durumlardan kaç insansı şantaj ettiler. Kızın biri intihar etti. Çok riskli şeyler çok.
Hocam hakikaten hastasınız siz psikayriye görünmeniz gerekiyor.

neptün yüksel

80+ Bronze
Ama sizin niyetinizin iyi olduğunu düşünmüyorum. Özel mesajlarımı saklamak istiyorum diyipte başka iş çevirmek için arıyormuşsunuz gibi geldi.
Evet benim aktivitelerim beni ilgilendirir de ondan saklamak istiyorum. Bundan da kimsenin haberinin olmasını istemiyorum. Gayet normal bir istek bu. Birçok kimsenin ister zaten bunu.

Livaković

80+ Silver

Önemini anlamıyorum değil bu konulara önem herkes veriyor ama çok merak iyi değildir sen bu kadar sorgulaman anormal

Evet benim aktivitelerim beni ilgilendirir de ondan saklamak istiyorum. Bundan da kimsenin haberinin olmasını istemiyorum. Gayet normal bir istek bu. Birçok kimsenin ister zaten bunu.
O dediğin asla olmaz dostum adamlar her bilgini biliyor zaten olay olduğunda bakıyorlar eğer dediğin gibi olsaydı kişisel haklar olmazdı adamlarda senin her eposta şifren var bakamıyorlar zaten bu kanunlar boşa yok karar çıkmadan bakamaz hiç kimse

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,743
Üyeler
149,774
Son üye
Joshuaw
Top Bottom