Neler Yeni

Midas güvenli mii ??

DOLAR 18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
DOLAR 18
arkadaşlar başlık olsun diye midas yaptım 19 yaşındayım ve yatırım yapmak isityorum bir miktar param var ama mesala demir tesla işte değişiik şeylere yatırım yapıp güvenle paramı çekebileceğim bir yer varmı yoksa MİDAS GÜZEL Mİ

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,674
İsim
marilyn
yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum binlerce tl para çekimim oldu bir sorun yaşamadım

ilk girdiğimde tek piyasa açılmadan limit emri girmiştim piyasa öncesi olmasına rağmen işlem yapmıştı ama o zamanlar piyasa öncesi işlem yapamıyordun tek o sorunu yaşadım başka bir sorun yaşamadım şu an amerika borsasında limit emri vererek piyasa öncesi 11.00-16.30 ve piyasa sonrası 23.00-03.00 arası işlem yapabiliyorsun

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum binlerce TL para çekimim oldu bir sorun yaşamadım

ilk girdiğimde tek piyasa açılmadan limit emri girmiştim piyasa öncesi olmasına rağmen işlem yapmıştı ama o zamanlar piyasa öncesi işlem yapamıyordun tek o sorunu yaşadım başka bir sorun yaşamadım şu an amerika borsasında limit emri vererek piyasa öncesi 11.00-16.30 ve piyasa sonrası 23.00-03.00 arası işlem yapabiliyorsun
Hocam vergi falan ödeniyor mu nasıl oluyor midasta?

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,674
İsim
marilyn
Hocam vergi falan ödeniyor mu nasıl oluyor midasta?
gidip kendiniz beyan ediyorsunuz amerika borsasında

beyan etmesseniz bir şey olurmu bilmiyorum yüksek miktarlar ile girecekseniz beyan etmenizde fayda var

ben şu an uzun vadeli yapıyorum çok lazım olmadıkça parayı çekmiyorum birde bende 3 tane farklı hesap var farklı farklı isimlere hepsine paraları bölüştürdüm yüksek miktarlarla girecekseniz bu şekildede yapabilirsiniz ben önlemimi bu şekilde alıyorum

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
gidip kendiniz beyan ediyorsunuz amerika borsasında

beyan etmesseniz bir şey olurmu bilmiyorum yüksek miktarlar ile girecekseniz beyan etmenizde fayda var

ben şu an uzun vadeli yapıyorum çok lazım olmadıkça parayı çekmiyorum birde bende 3 tane farklı hesap var farklı farklı isimlere hepsine paraları bölüştürdüm yüksek miktarlarla girecekseniz bu şekildede yapabilirsiniz ben önlemimi bu şekilde alıyorum
Borsa İstanbul için durum nasıl?

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,674
İsim
marilyn
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular