Neler Yeni

midem çok yanıyor yardım

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
İsmi ismi.
ahahah aç olarak açtığın iftarı çok abartmamak lazım. tecrübe konuşuyor geçen seneki ramazandan beri öyle bir halt yemedim gene hayvan gibi yiyorum ama daha insani anla onu askdjkasş

grasdiyas

80+ Silver
ahahah aç olarak açtığın iftarı çok abartmamak lazım. tecrübe konuşuyor geçen seneki ramazandan beri öyle bir halt yemedim gene hayvan gibi yiyorum ama daha insani anla onu askdjkasş
ben hep öyleyim her ramazan ramazan olmasa bile köküne kadar yerim midem yanmaz ama busefer çooook fena yandı hala da az bişey yanıyor

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,864
İsim
ege erdem demirelli
ilik sut ic.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk gun elimi attim bakmadan sus diye kola ictim midem delindi, nefesim kesildi :D

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Talha Açıkgöz
Gardaş 4 tabak tavuklu pilav 2 tabak tavuklu çorba salata yoğurt + fakir olduğum için 100 liralık profiterol yedim ne senin yediklerini çok ağır ne de benim ama bendede öyleydi ya iftarı açtım şimdi daha iyiyim

grasdiyas

80+ Silver
yoğurt ye aslanım
yedim şu an daha az soda da içtim öncekine göre çook daha azaldı
Gardaş 4 tabak tavuklu pilav 2 tabak tavuklu çorba salata yoğurt + fakir olduğum için 100 liralık profiterol yedim ne senin yediklerini çok ağır ne de benim ama bendede öyleydi ya iftarı açtım şimdi daha iyiyim
bende daha iyiyim öncekine görede yinede az bişey yanma var öncekine göre çook daha az ama

pc ustasi1

80+ Silver
akşam 1kg soğuk baklava 10 12 dilim pizza bi kaç bişey daha yedim ama midem aşırı çok yanıyor (normal 1 günlük öğünüm bu arada) hastaneye gitsemmiki bişey olurmu
midene hayırlı işler kral

grasdiyas

80+ Silver

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,643
İsim
Muhammet Çağrı
churchill iç.

Top Bottom